Zestaw 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 47,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  57,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 70,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  57,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  59,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  67,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  72,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_zestaw_3w1
Dodaj do mojej listy

3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE to wyjątkowy zestaw gier, który na pewno spodoba się każdemu dziecku. Ogromną zaletą tego produktu jest różnorodność ćwiczeń i zadań do wykonania. Dodatkowo są one podzielone ze względu na poziom trudności, dzięki czemu gra rośnie razem z dzieckiem. Tak ciekawa propozycja zabawy sprawia, że dziecko jest nią zaabsorbowane przez długi czas i odkrywa w niej stale coś nowego.

Przystępna forma pozwala na rozwijanie i udoskonalenie wielu podstawowych funkcji umysłowych. Odgrywają one bardzo istotną rolę, nie tylko w odpowiednim i harmonijnym rozwoju każdego dziecka, ale także mają wpływ na skomplikowany proces uczenia się i zapamiętywania.

Gra jest również wyjątkowo pomocnym narzędziem do ćwiczeń, dla osób zagrożonych dysleksją i dyslektycznych. Sprawdzi się również, jako wsparcie edukacyjne dla dzieci z trudnościami w nauce języka polskiego i obcego. Można ją także wykorzystywać w poradniach terapeutycznych do ćwiczeń z osobami z zaburzeniami rozwojowymi, w tym autystycznych, z zespołem Aspergera, alalią, afazją dziecięcą, jak również dla dzieci zdrowych, jako materiał do ćwiczeń językowych.

Wybierając zestaw gier 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE rodzice mogą być pewni, że zapewniają swojemu dziecku dostęp do najlepszych materiałów edukacyjnych, stworzonych przez specjalistów.

3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE znajdzie zastosowanie w przedszkolu, w szkole jak i w domu

Zestaw 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE składa się z 26 plansz, które zostały wykonane w formacie A5 i dodatkowo zafoliowane oraz 212 dwustronnych części puzzlowych, wykonanych z grubego materiału, które składają się na 9 plansz i instrukcji z ćwiczeniami. Całość zapakowana została w płaskie, tekturowe pudełko.
Gra 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE zawiera zadania usprawniające i rozwijające podstawowe procesy myślowe oraz umysłowe. Podczas zabawy dziecko trenuje także takie umiejętności, jak synteza wzrokowa, logiczne myślenie, naśladowanie i zapamiętywanie. To także bardzo dobry wstęp do nauki czytania i pisania.
Produkt przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zainwestować w naukę logicznego myślenia.

Zestaw 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE jest przydatny w:

 • terapii neurobiologicznej
 • stymulacji ogólnorozwojowej
 • terapii logopedycznej
 • terapii reedukacyjne

Zestaw 3w1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU - SYLABOWE polecany jest dla wszystkich dzieci, których rodzice chcą zadbać o ich prawidłowy rozwój intelektualny. Z gier można korzystać, zarówno w poradni, w przedszkolu, w szkole, jak i w domu. Można również zabrać je w podróż, ze względu na mały rozmiar opakowania ( płaskie pudełko).
Zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka już dzisiaj!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej