Żelowe rybki tęczowe z liczbami

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138829480
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 180,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 180,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  180,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Z pomocą tej zabawki sensorycznej możesz bawić się liczbami, kształcąc przy okazji umiejętności matematyczne. Po jednej stronie rybek znajdziesz liczby od 0 do 20, a po drugiej kropki w ilości odpowiadającej zapisanej liczbie. Nauka poprzez zabawę, to najlepszy sposób przyswajania wiedzy przez dzieci. Ten tęczowy zestaw idealnie sprawdzi się w nauce liczenia, kojarzenia liczb z ilościami, rozpoznawania kolorów oraz różnych zabaw sensorycznych. Rybki sprawdzą się jako pomoc edukacyjna i terapeutyczna w przedszkolach, gabinetach terapeutycznych oraz do zabaw w domowym zaciszu.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Wykorzystaj kolorowe tęczowe rybki do liczenia i stwarzania sytuacji do rozwiązywania problemów matematycznych. Dzieci mogą układać rybki od 0 do 20 korzystając z zapisanych liczb. Inną możliwością jest wykorzystanie kropek na każdej rybce. Maluchy mogą porównywać, która rybka ma więcej kropek, dzięki czemu nauczą się kojarzyć ilość z daną liczbą.

 • Miękkie rybki zawierają w środku żelowe kuleczki, występujące w 7 tęczowych kolorach. Patrzenie przez rybki w kierunku okna lub innego źródła światła pozwala obserwować, jak ciekawie rozprasza się światło. Jest to także okazja do zapoznania się z tematyką mieszania się barw. Wykorzystanie rybek na panelach świetlnych dodatkowo spotęguje efekt mieszania się barw i pokaże rybki z zupełnie nowej perspektywy – z pewnością spodoba się to każdemu dziecku.

 

 

 • Rybki posiadają ciekawą teksturę, zawdzięczamy to żelowym koralikom, znajdującym się w ich wnętrzu. Dotykanie galaretowatych kuleczek działa uspokajająco oraz może być świetną zabawą sensoryczną. Umieść rybki w zamrażarce, a Twoje dziecko odkryje zupełnie nowe wrażenia sensoryczne.

 • Udekoruj salę lekcyjną lub salę zabaw łańcuchem z tęczowych rybek – każda rybka posiada oczko, które umożliwia zawieszenie. Pozwól dzieciom tworzyć tęczowe łańcuchy, sprawi im to satysfakcję, a dodatkowo poćwiczą motorykę małą.

 • Rybki zostały wykonane z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów (zgodnie z rygorystycznymi normami branżowymi, w tym EN71 klasy 1-3), więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zabawy.

 

Główne informacje

- każda rybka ma wielkość około 80x150mm

- produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej