Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

Zamek Strachów - Pszczółki Śpioszki

 • Producent: KOMLOGO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 29,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  38,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  38,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  41,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  49,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  54,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
Dodaj do mojej listy

Zamek Strachów - pszczółki Śpioszki to 2 gry urozmaicające terapię logopedyczną. Gra Zamek Strachów przeznaczona jest do terapii głoski r w grupach spółgłoskowych tr, dr, kr, gr, pr, br, śr w nagłosie, śródgłosie oraz wygłosie. Druga gra - Pszczółki Śpioszki - pomaga w terapii głosek ś/si, ź/zi, ć/ci, dź/dzi w nagłosie, śródgłosie oraz wygłosie.

Gra "Zamek strachów" umożliwia grę 2 do 4 osób - najlepiej gdyby osoba dorosła uczestniczyła w grze, ponieważ będzie mogła kontrolować dzieci. Zamek Strachów - Pszczółki Śpioszki Gra zawiera ćwiczenia związane z terapią głoski r w nagłosie, śródgłosie i wygłosie w grupach spółgłoskowych tr, dr, kr, gr, pr, br, śr.
Jednym z zadań gracza jest wymawianie obrazków na polach, które są mijane. Reguły gry można oczywiście dostosować do własnych potrzeb - można przykładowo zamiast wymawiania danego słowa umówić się na wymawianie prostego zdania zgodnego z zawartością obrazka.
Gra ma podobny układ jak w grze w tzw. chińczyka.

Pszczółki Śpioszki to gra wspierająca terapię głosek ś/si, ź/zi, ć/ci, dź/dzi w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. Obrazki znajdujące się na planszy gry wybrane zostały w taki sposób, by dziecko wymawiało nazwy obrazków zawierających dane rodzaje głosek.
W grze może uczestniczyć od 2 do 4 graczy. Podobnie jak w innych tego typu grach, powinien uczestniczyć w niej przynajmniej jeden dorosły.

Zamek Strachów - Pszczółki Śpioszki Każdy z graczy rzuca kostką i przesuwa się o liczbę pól jaką wskazuje kostka. Głównym zadaniem gracza jest nazywanie obrazków znajdujących się na odwiedzanych polach. W przypadku napotkania pionka przeciwnika na tym samym polu można go wyrzucić z gry - musi on zaczynać od początku.
Zadaniem graczy jest umieszczenie piona lub pionków we własnym domku.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Dodatkowe informacje:

Posiadamy również inne gry planszowe, które z powodzeniem można wykorzystać podczas terapii logopedycznej. Są to np.: Zamek Paronimów i Pszczółki Robotnice, Chrząszcz Szczepan - Pszczółki Tuptusie oraz Dżdżownica Żaneta - Pszczółki Lotniczki.

W nasza ofercie znajdują się również programy logopedyczne, terapeutyczne oraz dla niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą programów medycznych.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

28-01-2020
Biologia MPP – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej