Zabawka kreatywna OIBO 3- pak

 • Producent: MOLUK
 • Kod producenta: 7640153434203
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 74,00 zł

  65,99 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 8,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  77,89 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

OIBO to zabawka sensoryczna i gryzak logopedyczny w jednym. Przeznaczony dla dzieci w każdym wieku. W okresie niemowlęcym sprawdzi się jako gryzak. Gdy dziecko zaczyna rosnąć posłuży mu dodatkowo jako produkt usprawniający motorykę małą i koordynację wzrokowo-ruchową. OIBO jest elastyczne i odpowiednio sprężyste. Świetnie odbija się od podłogi, jest łatwe w gnieceniu i łapaniu.

 

 

 

 

Kreatywna zabawka OIBO infografika

 

 

Dlaczego warto?

Na etapie niemowlęcia maluchy głównie będą używać OIBO jak gryzaka. Dzięki temu wyćwiczą zdolności gryzienia i żucia oraz poprawią sprawność mówienia. Przygotuje również twoją pociechę do przyjmowania stałych posiłków.

 • Poręczna forma kostki o odpowiedniej elastyczności

Kształt zabawki sprawia, że dzieci nie mają problemów z jej złapaniem. Dodatkowo taka forma kostki wzbudza zainteresowanie dzieci i zachęca je do długich zabaw.

 • Mnogość zastosowań

OIBO można rzucać, odbijać, gnieść, a nawet zniekształcać. Materiał z którego są wykonane jest na tyle wytrzymały, że kostka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu.

 • Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Jest to współpraca oko-ręka. Zaburzenia tej cechy mogą być związane m.in z problemami z trzymaniem sztućca, trudności w celnym rzucaniu i łapaniu, nieprawidłowym trzymaniem narzędzi do pisania. Aby uniknąć wystąpienia tych przypadłości u Twojego dziecka zadbaj o rozwój tej cechy od jego najmłodszych lat.

Odpowiednie doznania sensoryczne dostarczane dłoniom przyczyniają się do wzmocnienia siły i chwytu. Masowanie małych mięśni palców i rąk przygotowuje do przyszłego wykonywania bardziej precyzyjnych czynności, takich jak rysowanie czy pisanie.

 

Co zawiera?

W Zestawie są 3 kostki w kolorze niebieski, żółtym i czerwonym.

Wymiary:

 • 8 x 8 x 8 cm.

Wykonane z wysokiej jakości gumy silikonowej. Dopuszczonej do kontaktu z żywnością, bez ftalanów, bez lateksu, bezpieczna, bez BPA, trwała i łatwa do czyszczenia wodą

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej