Woreczki "Zośka" z liczbami

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138824140
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł

  66,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 3,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 66,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  66,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Woreczki „Zośka” z liczbami to prosta, ale jednocześnie skuteczna zabawka edukacyjna i pomoc dydaktyczna dla najmłodszych. 10 kolorowych woreczków z liczbami wesprze każdego malucha w nauce rozpoznawania liczb, kolorów i liczenia w zakresie od 1 do 10. Zamień naukę we wciągającą zabawę i pokaż maluchowi proste i wciągające zabawy edukacyjne. Grać można wszędzie, w domu, szkole, na podwórku. Będzie to doskonała pomoc dydaktyczna oraz zabawka edukacyjna i ruchowa dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Nauka liczenia w zakresie od 1 do 10 i kojarzenia ilości z cyfrą

Woreczki z liczbami wprowadzą dziecko w świat liczb i pierwszych pojęć matematycznych. Na każdym woreczku nadrukowano cyfry i kropki odpowiadające danej cyfrze. W trakcie różnych zabaw dziecko uczy się liczyć oraz kojarzyć liczby z ilością.

 • Nauka sortowania i liczenia

Wykorzystaj woreczki z liczbami do zabawy uczącej sortowania i liczenia. Jak się bawić? Poproś dziecko o rozłożenie woreczków na podłodze i dopasowanie do każdego woreczka odpowiedniej liczby elementów z odpowiednim kolorze, pasującym do danego woreczka. Przykładowo: do woreczka z numerem 3 należy przypasować 3 elementy w kolorze fioletowym. W zabawie możesz wykorzystać elementy znajdujące się w otoczeniu dziecka lub sięgnąć po tęczowe kamyczki.

 

Zawartość zestawu

 

 • Dobieranie w pary i nauka kolorów

W zestawie znajdziesz 10 woreczków w 5 różnych kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym i pomarańczowym. Każdy z wymienionych kolorów występuje dwukrotnie, dzięki czemu możesz je wykorzystać także do nauki kolorów oraz łączenia w pary.

 • Wiele zabaw edukacyjnych i ruchowych, rozwijających motorykę i umiejętności matematyczne

Woreczki „Zośka” z liczbami można wykorzystać w wielu zabawach rozwijających koordynację wzrokowo ruchową i poprawiających sprawność ruchową dzieci. Zorganizuj dzieciom zabawę w rzucanie do celu czy zabawę w popularną „Zośkę”. Mamy też propozycję zmodyfikowanej, edukacyjnej „Zośki”.

 

 

Jak grać w zmodyfikowaną wersję Zośki?

 • w pojedynkę – dziecko podbija nogą różne woreczki z liczbami, odczytując każdą liczbę na głos. Można także wyznaczyć zadanie: podrzucamy np. 3 różne woreczki i wykonujemy z nimi działania matematyczne polegające na dodawaniu lub odejmowaniu.

 • w grupie – dzieci losują woreczki z liczbami i kolejno podrzucają nogą do góry, odczytując liczbę. Można utrudnić zadanie i poprosić dzieci o łapanie podrzucanych piłeczek lub podrzucanie nogą woreczka tyle razy, ile wskazuje cyfra na woreczku.

 • w grupie – każde dziecko ma po jednym woreczku. Rozpoczyna dziecko z największą liczbą oczek na woreczku. Pierwsze dziecko rozpoczyna i podrzuca swój woreczek kolejnemu dziecku, dodaje także polecenie, czy dziecko ma dodać, czy odjąć oczka ze swojego woreczka. Proces powtarzamy tak długo, aż każde dziecko wykona działanie.

 • jak w tradycyjną zośkę, czyli każdy podbija woreczek czubkiem stopy i łapie go z powrotem na stopę. Wygrywa osoba, która podbija najdłużej. W większej grupie można odbijać zośkę jeden do drugiego. Komu woreczek upadnie, ten odpada. 

 

Co zawiera?

10 kolorowych woreczków o wymiarze 10cm x 10cm.

Zawartość zestawu

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej