Woreczki sensoryczne z okienkiem

 • Producent: EMPIS
 • Czas realizacji: 1-3 dni
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Woreczki sensoryczne z okienkiem to zestaw 6 woreczków wypełnionych różnymi materiałami mającymi na celu stymulację zmysłu dotyku dziecka. Ciekawa zawartość zachęca dziecko do eksploracji i zabawy. W każdym woreczku są ukryte skarby, które trzeba znaleźć.

Woreczki sensoryczne z okienkiem to idealna pomoc sensoryczna dla terapeutów i rodziców, które pozwala poprowadzić i urozmaicić terapię.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawa funkcjonowania zmysłów dziecka – różnorodna zawartość woreczków wpływa na stymulację zmysłu dotyku dziecka.

 • Budowanie połączeń nerwowych - badania pokazują, że gdy dzieci aktywnie używają zmysłów w połączeniu ze sobą, pomaga to budować ścieżki między nerwami w mózgu.

 • Rozwój umiejętności społecznych – dziecko poprzez komunikowanie tego, czego doświadcza w naturalny sposób poprawi swoje umiejętności społeczne.

 • Zabawa sensoryczna - każdy woreczek wypełniony jest innym materiałem. Dodatkowo każdy woreczek posiada okienko przez, które można zobaczyć jaki materiał znajduje się w środku, jak wygląda, co zachęca dzieci eksploracji i zabawy.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 6 woreczków wypełnionych różnymi materiałami.

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej