Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Woreczki sensoryczne "Small Bag" z naturalnym wypełnieniem

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 88,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  97,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  97,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  100,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  108,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  113,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Poszukując rozwijających zabawek dla swojej pociechy, warto skorzystać z naszej oferty i zakupić woreczki sensoryczne "Small Bag" z naturalnym wypełnieniem. To uniwersalny produkt, skierowany głównie do dzieci w wieku od 0 do minimum 3 lat, ale również niezwykle użyteczny w terapii manualnej osób starszych, po udarach czy wypadkach. Woreczki wzbudzają ciekawość, motywują do zabawy oraz rozwijają trzy podstawowe zmysły - wzrok, słuch i dotyk.

WORECZKI SENSORYCZNE "SMALL BAG" Z NATURALNYM WYPEŁNIENIEM

Produkt cechuje przepiękna kolorystyka, w szerokiej palecie barw. Plastyczność woreczków doskonale wzmacnia bodźce dotykowe u bardzo małych dzieci. Niewielki rozmiar pasuje idealnie do małych rączek. Wypełnienie naturalnymi kaszami, fasolami, zbożami czy grochem pozwala na poznawanie różnych kształtów i wspomaga odruch chwytania u dziecka.
Woreczki sensoryczne Small Bag z naturalnym wypełnieniem Woreczki, u nieco starszych dzieci, kształtują ich motywację do działania oraz koncentrację, a także motorykę i koordynację ruchową, bowiem Twoja pociecha może nimi rzucać np. do wybranego przez Was celu. Różnorodna gama kolorów pozwala na pobudzanie do pracy narządu wzroku u niemowlaków, u których ten zmysł, nie jest jeszcze w pełni wykształcony i powinien być systematycznie stymulowany. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu w woreczkach, nie tylko różnorodnej kolorystyki, ale również bogactwa czarno-białych wzorów. Słuch Twojej pociechy, wzmocnią, z pewnością, różnorodne dźwięki, które wydają prezentowane przez nas woreczki sensoryczne "Small Bag" z naturalnym wypełnieniem.

WORECZKI SENSORYCZNE SMALL BAG - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Woreczki są niewielkich rozmiarów. Tkanina jest bardzo przyjemna dla skóry dziecka i miła w dotyku. Intensywna kolorystyka na pewno będzie atutem, który przyciągnie zainteresowanie Twojej pociechy. Produkt nie traci swojego pierwotnego kształtu w wyniku zgniatania czy rozciągania i jest niezwykle trwały. Zawartość nie wydostanie się na zewnątrz, ponieważ zapobiegają temu podwójne szwy.

Woreczki sensoryczne Small Bag z naturalnym wypełnieniem Woreczki stwarzają nieograniczone możliwości ich wykorzystania, jako rekwizytów do zabawy. Można je układać w pary, chować czy sortować według kolorów, rzucać nimi do celu. W zestawie znajduje się sześć woreczków, o długości boku około 10 cm. Zostały one wykonane ręcznie, dlatego ich każdy szczegół jest starannie wykończony.
Skład to doskonałej jakości bawełna, poliester oraz puch antyalergiczny, znajdujący się pod wierzchnim materiałem, a sprawiający, że woreczek jest niezwykle miękki i delikatny w dotyku. Wnętrze to naturalne wypełnienie w postaci grochu, fasoli, kaszy czy zbóż. Woreczki nie nadają się do prania, dlatego w celu zachowania higieny, należy je czasami włożyć na kilka godzin do zamrażalnika. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia dziecka. Wykonano go z w pełni naturalnych materiałów.
Woreczki sensoryczne - udany pomysł na wyśmienitą zabawę dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej