Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Woreczki sensoryczne "Big Bag" z naturalnym wypełnieniem

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 127,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  127,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  127,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  139,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  147,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  152,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju swoich pociech, oferujemy woreczki sensoryczne "Big Bag" z naturalnym wypełnieniem. Mogą być wykorzystywane do pobudzania zmysłów dziecka, od pierwszych dni życia. Podczas zabawy nimi, Twoja pociecha aktywizuje aż trzy narządów zmysłów jednocześnie - wzrok, słuch oraz dotyk.

WORECZKI SENSORYCZNE "BIG BAG" Z NATURALNYM WYPEŁNIENIEM

Woreczki są idealnym sposobem na ciekawą oraz kreatywną zabawę również u nieco starszych dzieci, np. w wieku 1 -3 lat. To także doskonałe narzędzia do pracy z osobami starszymi, po wylewach czy z problemami w obrębie narządów ruchu. Wypełnienie woreczków w postaci naturalnych składników, takich jak: kasza, fasola, groch czy ziarna zbóż pozwala na rozmaite doznania dotykowe, podczas zabawy.
Każdy z produktów posiada również inną kolorystykę oraz wydaje różne dźwięki. Dzięki temu, zabawa nimi jest wyjątkowo urozmaicona i stymuluje wzrok, dotyk oraz słuch.

Woreczki sensoryczne Big Bag z naturalnym wypełnieniem Warto wprowadzić woreczki sensoryczne "Big Bag" z naturalnym wypełnieniem już w początkowej fazie rozwoju pociechy, ponieważ u nowonarodzonych dzieci oraz we wczesnym niemowlęctwie, należy szczególnie pobudzać słabo rozwinięty narząd wzroku i dotyku. Tkaniny, z jakich wykonane są woreczki celowo cechuje różnorodność kolorystyczna. Z jednej strony posiadają one szeroką paletę barw, zaś z drugiej strony kontrastowe, czarno- białe geometryczne wzory. Taki układ kolorystyki pobudza układ wzroku do pracy. Zabawa woreczkami zachęca dziecko do aktywności ruchowej, ćwiczy koordynację, koncentrację oraz motywuje do działania.

WORECZKI SENSORYCZNE POBUDZĄ AŻ TRZY ZMYSŁY TWOJEGO DZIECKA

Duże woreczki są wykonane ręcznie, z doskonałej jakości materiałów. Na uwagę zasługuje ich estetyka oraz intensywność barw na tkaninie. Nie ulegają deformacji ani nie rozpruwają się na szwach. Można je do woli zgniatać czy rozciągać. Swoją kolorystyką wzbudzą żywe zainteresowanie oraz ciekawość każdej pociechy. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku.

Woreczki sensoryczne Big Bag z naturalnym wypełnieniem Woreczki stwarzają możliwość kreatywnej zabawy. Można je wykorzystać do gry w "schowaj i znajdź", "dobieranek" czy innych zabaw, w których Twoje dziecko rozwinie umiejętność logicznego myślenia, analizy, percepcji oraz zapamiętywania szczegółów danego przedmiotu. Woreczki wykonano ręcznie. W trakcie ich produkcji zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal.
Podwójne szwy gwarantują, iż sypka zawartość nie wydostanie się na zewnątrz. W zestawie znajdziemy aż 9 woreczków, które posiadają bok o długości około 10 cm.

Do produkcji wykorzystano najwyższej jakości bawełnę, poliester oraz puch antyalergiczny, który sprawia, że zabawka jest miękka w dotyku. Naturalnie wypełnienie wnętrza stanowią kasze, groch, fasole czy zboża. Woreczki nie nadają się do prania, dlatego też o ich higienę powinniśmy zadbać poprzez włożenie ich, od czasu do czasu, do zamrażalnika lodówki. Ujemna temperatura zniszczy bakterie oraz odkazi materiał. Produkt jest całkowicie bezpieczny i dopuszczony do użytkowania przez małe dzieci. Został w całości wyprodukowany w Polsce.
Woreczki sensoryczne z naturalnym wypełnieniem, to doskonała forma zabawy i edukacji dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej