Wędkarska gorączka

 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888223600

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz kreatywnej zabawki dla swojego dziecka? A może interesuje cię kupno gry zespołowej? Świetnie trafiłeś. Wędkarska gorączka to zestaw, który gwarantuje wiele frajdy. Podczas zabawy ze swoją pociechą masz możliwość rozwinąć u niego wiele umiejętności.

Łowienie doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, która pomaga w nauce pisania oraz rysowania. Wędkowanie pomaga maluchom, gdy mają problemy ze skupieniem. Jest to również doskonały sposób na efektywne spędzanie czasu. Zestaw idealnie się sprawdzi podczas rodzinnych gier, a także w przedszkolu.

Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 4 rok życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

Koordynacja wzrokowo-ruchowa to współdziałanie funkcji wzrokowych i ruchowych. Poprzez kojarzeniu zarówno informacji wzrokowych, jak i dotykowych, można wykonywać precyzyjne czynności; między innymi pisać, rysować i manipulować przedmiotami. Podczas zabawy wędkami dzieci mają nieco utrudnione zadanie, ponieważ wykonywanie gwałtownych ruchów utrudnia złapanie rybki. Podczas wędkowania maluszki ćwiczą chwyt oraz odpowiednie napięcie mięśniowe. Z tych względów jest to zabawka wręcz stworzona do trenowania precyzji. Jeżeli zauważasz, że twoja pociecha nie interesuje się zabawką, pomimo długiego trzymania jej w dłoni, ma problem z trzymaniem sztućca lub trudności w celnym rzucaniu i łapaniu, to mogą być sygnały świadczące o nie prawidłowym rozwijaniu tej zdolności.

 

 

 • Trening skupienia i koncentracji

Podczas wędkowania rybek maluch musi odpowiednio się skupić. Łowienie na początku nie jest łatwe, dlatego podczas takiej zabawy dziecko uczy się jednocześnie opanowania. Umiejętność koncentracji przydaje się maluszkom od najmłodszych lat. Dzięki niej nabywają nowe umiejętności, efektywniej przyswajają nową wiedzę oraz wykonują konkretne zadania. Podczas kształtowania skupienia Twoje dziecko rozwija funkcje poznawcze takie jak pamięć oraz uwaga.

 

Gra dla 3 latka która rozwija koordynację ręki z okiem

 • Rozwija spostrzegawczość wzrokową

To zdolność do zaangażowanej obserwacji oraz dostrzegania szczegółów. Im bardziej dziecko jest spostrzegawcze, tym łatwiej mu gromadzić i wykorzystywać zebrane informacje i łączyć je z wcześniejszą wiedzą. Dla starszych dzieci będzie to dobry sposób, gdy mylą mu się podobne do siebie litery (np. b i d) lub gdy nie potrafi sprawnie wskazać różnic i podobieństw. Spostrzegawczość może być ćwiczona właśnie podczas zabawy w łowienie rybek, poprzez dopasowanie haczyka do otworu, a wyraźne kolory stymulują wzrok.

Gra łowienie rybek dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

 • Pomysł na zabawę w grupie

Dzięki zabawie w kilkuosobowej grupie maluchy nie tylko ciekawie spędzają czas, ale też uczą się współpracy oraz integrują w gronie swoich rówieśników. Wspólne zajęcia uczą zasad fair-play, empatii i pomagają przedszkolakom otworzyć się na siebie. Wędkarska gorączka to doskonały produkt, który nadaje się aż dla 4 graczy.

Gry zręcznościowe dla 3 latka wpłyną nie tylko na rozwój motoryki małej ale także koncentracji uwagi

 

 • Efektywne spędzenie wolnego czasu

Dziecko nie musi spędzać kolejnych godzin na oglądaniu bajek czy graniu na konsoli. Wystarczy zaproponować mu zabawkę, która będzie wymagać od niego większego skupienia. Nadmierne spędzanie czasu przed ekranem jest również niekorzystne dla zdrowia szczególnie dla maluchów. Emitowane światło niebieskie może przyczyniać się do zaburzeń snu oraz pogorszenia stanu widzenia.

 

Gry zręcznościowe doskonale sprawdzą się podczas zabaw w grupie

 

Co zawiera?

W zestawie znajdują się:

 • 4 wędki,

 • 4 stojaki,

 • 12 rybek.

Każdy z elementów występuje w 4 kolorach.

Gry dla dzieci 3 lata - pozytywnie wpłyną na rozwój najmłodszych

Główne informacje

Wymiary pudełka: 40 x 12 x 12 cm.

Wiek: +4.

Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa dotyczące zabawek.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej