Wędkarska gorączka

 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888223600
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 199,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  199,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz kreatywnej zabawki dla swojego dziecka? A może interesuje cię kupno gry zespołowej? Świetnie trafiłeś. Wędkarska gorączka to zestaw, który gwarantuje wiele frajdy. Podczas zabawy ze swoją pociechą masz możliwość rozwinąć u niego wiele umiejętności.

Łowienie doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, która pomaga w nauce pisania oraz rysowania. Wędkowanie pomaga maluchom, gdy mają problemy ze skupieniem. Jest to również doskonały sposób na efektywne spędzanie czasu. Zestaw idealnie się sprawdzi podczas rodzinnych gier, a także w przedszkolu.

Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 4 rok życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

Koordynacja wzrokowo-ruchowa to współdziałanie funkcji wzrokowych i ruchowych. Poprzez kojarzeniu zarówno informacji wzrokowych, jak i dotykowych, można wykonywać precyzyjne czynności; między innymi pisać, rysować i manipulować przedmiotami. Podczas zabawy wędkami dzieci mają nieco utrudnione zadanie, ponieważ wykonywanie gwałtownych ruchów utrudnia złapanie rybki. Podczas wędkowania maluszki ćwiczą chwyt oraz odpowiednie napięcie mięśniowe. Z tych względów jest to zabawka wręcz stworzona do trenowania precyzji. Jeżeli zauważasz, że twoja pociecha nie interesuje się zabawką, pomimo długiego trzymania jej w dłoni, ma problem z trzymaniem sztućca lub trudności w celnym rzucaniu i łapaniu, to mogą być sygnały świadczące o nie prawidłowym rozwijaniu tej zdolności.

 

 

 • Trening skupienia i koncentracji

Podczas wędkowania rybek maluch musi odpowiednio się skupić. Łowienie na początku nie jest łatwe, dlatego podczas takiej zabawy dziecko uczy się jednocześnie opanowania. Umiejętność koncentracji przydaje się maluszkom od najmłodszych lat. Dzięki niej nabywają nowe umiejętności, efektywniej przyswajają nową wiedzę oraz wykonują konkretne zadania. Podczas kształtowania skupienia Twoje dziecko rozwija funkcje poznawcze takie jak pamięć oraz uwaga.

 

Gra dla 3 latka która rozwija koordynację ręki z okiem

 • Rozwija spostrzegawczość wzrokową

To zdolność do zaangażowanej obserwacji oraz dostrzegania szczegółów. Im bardziej dziecko jest spostrzegawcze, tym łatwiej mu gromadzić i wykorzystywać zebrane informacje i łączyć je z wcześniejszą wiedzą. Dla starszych dzieci będzie to dobry sposób, gdy mylą mu się podobne do siebie litery (np. b i d) lub gdy nie potrafi sprawnie wskazać różnic i podobieństw. Spostrzegawczość może być ćwiczona właśnie podczas zabawy w łowienie rybek, poprzez dopasowanie haczyka do otworu, a wyraźne kolory stymulują wzrok.

Gra łowienie rybek dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

 • Pomysł na zabawę w grupie

Dzięki zabawie w kilkuosobowej grupie maluchy nie tylko ciekawie spędzają czas, ale też uczą się współpracy oraz integrują w gronie swoich rówieśników. Wspólne zajęcia uczą zasad fair-play, empatii i pomagają przedszkolakom otworzyć się na siebie. Wędkarska gorączka to doskonały produkt, który nadaje się aż dla 4 graczy.

Gry zręcznościowe dla 3 latka wpłyną nie tylko na rozwój motoryki małej ale także koncentracji uwagi

 

 • Efektywne spędzenie wolnego czasu

Dziecko nie musi spędzać kolejnych godzin na oglądaniu bajek czy graniu na konsoli. Wystarczy zaproponować mu zabawkę, która będzie wymagać od niego większego skupienia. Nadmierne spędzanie czasu przed ekranem jest również niekorzystne dla zdrowia szczególnie dla maluchów. Emitowane światło niebieskie może przyczyniać się do zaburzeń snu oraz pogorszenia stanu widzenia.

 

Gry zręcznościowe doskonale sprawdzą się podczas zabaw w grupie

 

Co zawiera?

W zestawie znajdują się:

 • 4 wędki,

 • 4 stojaki,

 • 12 rybek.

Każdy z elementów występuje w 4 kolorach.

Gry dla dzieci 3 lata - pozytywnie wpłyną na rozwój najmłodszych

Główne informacje

Wymiary pudełka: 40 x 12 x 12 cm.

Wiek: +4.

Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa dotyczące zabawek.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej