Wanienka do panelu LED A3 TickiT

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060155730837
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 295,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  295,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Wanienka do panelu LED jest przezroczysta i wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu o odpowiedniej sztywności.  To pozwala na wykorzystanie jej zarówno w warunkach domowych, gabinetach terapeutycznych, placówkach rehabilitacyjnych, jak i na świeżym powietrzu. Nawet napełniona wodą taca nie wygina się i nie zniekształca, przez co można ją łatwo przenosić.

Dzięki swoim wymiarom wanienka pasuje do panelu świetlnego w formacie A3, więc można stosować je łącznie. 

Wykorzystaj wanienkę do zabaw sensorycznych nawet z najmłodszymi dziećmi. Możesz napełnić ją produktami o różnej teksturze, by pobudzać zmysły dziecka i stymulować je. Zapewnisz mu przez harmonijny rozwój sensoryczny.

Skorzystaj z wanienki, wykonując z dzieckiem prace plastyczne. Pokaż, jak podświetlone elementy zmieniają charakter pracy i wydobywają z niej kolory i faktury.

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu zabawa z użyciem przezroczystej wanienki poliwęglanowej nie ma końca!

 

 

 

Dlaczego warto?

Dzieci lubią zabawy sensoryczne. Dzięki nim nie tylko otrzymują świadomie kierowane bodźce, ale mogę same doświadczać wrażeń zmysłowych. Jest to dla nich dobra zabawa i nauka w jednym.

Poprzez celowe pobudzanie zmysłów dziecka, wspomagasz jego rozwój sensoryczny i uczysz reagować na bodźce. Dzięki temu dziecko ma szansę na przetworzenie sygnałów docierających z zewnątrz i zorganizowanie ich. Jest spokojniejsze i chętniej uczy się świata.

Napełnij wanienkę wybranymi produktami. Najpierw jednym rodzajem, np. kaszą, suchym makaronem, soczewicą czy ziarnami tapioki. Pozwól dziecku dotykać ich, słuchać szmeru w trakcie ich przesypywania. Później możesz mieszać ziarna oraz tekstury, by dziecko doświadczało różnych wrażeń zmysłowych jednocześnie. Dzięki temu dostarczasz mu bodźców o różnym stopniu intensywności, pobudzasz zmysły i wspierasz rozwój sensoryczny.

Mniejsze dziecko włóż gołymi stópkami do delikatniejszych tekstur, np. piasku kinetycznego czy mąki. Pobudzisz jego receptory a przy tym zapewnisz świetną zabawę.

 

 

 

 • Idealna do zajęć plastycznych

Wanienka to doskonałe narzędzie do stosowania z tuszami, barwnikami i do marmurkowania. Wewnętrzny rozmiar tacy został zaprojektowany tak, aby z łatwością pomieścić kartkę papieru A3.

Zachęć dziecko do malowania wewnątrz wanienki. Dzięki wysokim brzegom masz pewność, że farby czy tusze nie wydostaną się na zewnątrz, a dziecko będzie się dobrze bawić.

Przezroczyste ścianki tacy umożliwiają wgląd w pracę, nie zasłaniają jej, więc nie będą dziecku przeszkadzały.

Zachęć najmłodszych do tworzenia własnych kompozycji wewnątrz wanienki, by stymulować ich wyobraźnię i rozwijać kreatywność.

 

 

 • Mieści panel świetlny A3

Przezroczyste ścianki tacy pozwalają na swobodną zabawę światłem z różnymi materiałami oraz umożliwiają doświadczania efektów świetlnych.

Zachęć dziecko do tworzenia wzorów czy kształtów z przygotowanych produktów. Podświetlaj je i pokazuj, jak się zmieniają. Wykorzystasz tę zabawę zarówno w trakcie wykonywania prac plastycznych, jak i zabaw sensorycznych.

Światło LED jest bezpieczne dla oczu dziecka, więc może patrzyć w wanienkę i obserwować swoje dzieło w podświetleniu.

Panel świetlny spełnia funkcję terapeutyczną, pozwala na oswajanie lęku najmłodszych. Pokazuje, że światło i cień się doskonale uzupełniają i mogą stanowić nieskończone źródło zabawy.

 

 

Wanienka z przezroczystego poliwęglanu to narzędzie odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Nadaje się do użytku indywidualnego, jak i grupowego. Dzięki temu można ją wykorzystać na zajęciach rehabilitacyjnych w specjalistycznych ośrodkach czy w gabinetach terapeutów.

Taca z możliwością zamontowania panelu świetlnego urozmaici pracę na zajęciach terapeutycznych w szkołach czy przedszkolach. Wspomaga oddziaływania specjalistów wobec dzieci wymagających dodatkowego wsparcia, np. sensorycznego czy terapeutycznego. Jest idealna również do zajęć z arteterapii.

Wykorzystaj wanienkę do stymulowania zmysłów w trakcie zajęć indywidualnych lub grupowych. Dzięki doświadczeniom sensorycznym usprawnisz zaburzone funkcje dziecka, pobudzisz jego zmysły i dostarczysz mu ciekawych wrażeń.

 

 

Główne informacje

 • Wiek: nadaje się do użytku z dziećmi pod nadzorem osoby dorosłej

 • Materiał wykonania: poliwęglan

 • Wymiary56,5x44x10 cm 

 • Głębokość wewnętrzna 7,3 cm

 • Pasuje do panelu świetlnego A3 TickiT

 • Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

 

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej