VIGA Sensoryczna tablica manipulacyjna dla dzieci - Miś + darmowy E-BOOK - Tablice manipulacyjne w terapii

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: VIGA
 • Kod producenta: 6934510504717

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 239,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 349,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 372,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  372,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Pokaż dziecku świat kreatywnej i rozwojowej zabawy. Tablica do zabawy dla dzieci pozwala dziecku na to, co najbardziej lubi – doświadczać świat wieloma zmysłami i eksperymentować różnymi elementami. Prosta zabawa, jak zakręcanie śrubki, obracanie kołami zębatymi czy prowadzenie kuleczki wzdłuż labiryntu, zamienia się w skuteczne ćwiczenie terapeutyczne.

Sensoryczna tablica do zabawy dla dzieci w kształcie misia, oferuje wiele aktywności, dzięki którym Twój maluch rozwinie logiczne myślenie, motorykę małą czy koordynację ręka-oko.

Ta zabawka została zaprojektowana aby wspierać rozwój motoryczny dziecka. Tablica manipulacyjna dla dzieci sprawdzi się nie tylko w domu, ale również jako wyposażenie gabinetu, przedszkola czy miejsc użyteczności publicznej.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Doskonali precyzję chwytu, rozwija motorykę małą i koordynację ręka-oko

Wyobraź sobie, jak Twoje dziecko bawi się samodzielnie tablicą manipulacyjną. Próbuje odkryć metodę działania każdego koła zębatego. Sprawdza różne ustawienia, manipuluje każdym kołem wprawiając cały system w ruch. Chwyta za jedną końcówkę drewnianej śrubki i kręci nią tak długo, aż pokona całą drogę na drewnianym gwincie. Przez cały czas skupia maksymalnie swoją uwagę, koncentruje się i analizuje każdy swój ruch. Zbiera i przetwarza informacje odbierane przez narząd wzroku, aby wykonać odpowiedni ruch. Każda z tych czynności rozwija koordynację ręka-oko, precyzję chwytu oraz ćwiczy motorykę małą. Wszystko po to, aby dziecko przygotowało swoje paluszki do bardziej skomplikowanych czynności, takich jak pisanie, rysowanie czy zapinanie guzików.

 

tablica manipulacyjna dla dzieci - tablica do zabawy dla dzieci

 

 • Rozwija logiczne myślenie oraz rozumienie zależności

Tablica manipulacyjna dla dzieci zawiera w sobie wiele edukacyjnych elementów, takich jak koła zębate czy okrągły labirynt. Dziecko obraca koło labiryntu, próbuje tak nim manewrować, by kuleczka pokonała trasę od koła do trójkąta. Koła zębate, które dziecko może dowolnie montować, zachęcają do kreatywności, szukania innych możliwości ich ustawienia. Dziecko metodą prób i błędów odkrywa zasadę ich działania. To świetna zabawa, która rozwija logiczne myślenie oraz rozumienie zależności. Dodatkowo mamy tu możliwość wprowadzenia nauki kolorów czy kształtów.

 

 • Ćwiczy spostrzegawczość i rozwija percepcję wzrokową

Ta ciekawa pomoc terapeutyczna rozwija także percepcję wzrokową oraz inteligencję emocjonalną dziecka. Wszystko to dzięki małemu lusterku, w którym nasz maluch może się przeglądać i obserwować siebie oraz otoczenie.

 

 • Pozwalają na samodzielną i kreatywną zabawę

Dziecko manipulując i eksperymentując różnymi elementami panelu aktywności, uczy się rozwiązywania problemów i samodzielnie odkrywa mechanizm ich działania. A to zwiększa satysfakcję z zabawy i buduje pewność siebie.

 

 • Pomoc terapeutyczna wykonana z drewna

Tablica manipulacyjna dla dzieci wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Ta pomoc edukacyjna została zaprojektowana, aby wspierać rozwój motoryczny dziecka w przedszkolach, gabinetach lub domach.

 

tablica manipulacyjna dla dzieci miś - tablica do zabawy dla dzieci

 • Kup teraz, a otrzymasz darmowy e-book

Kupując ten produkt otrzymasz darmowy e-book - TABLICE MANIPULACYJNE W TERAPII propozycje ćwiczeń. 

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się:

 • jakie korzyści rozwojowe mają ćwiczenia i zabawy z wykorzystaniem tablic manipulacyjnych?

 • jak wykorzystać poszczególne elementy różnych tablic manipulacyjnych w zabawie terapeutycznej?

 

Darmowy e-book

 

Główne informacje - tablica manipulacyjna dla dzieci Miś

Wymiary produktu: 91 x 32 x 6 cm

Waga: 5.1 kg

Wiek: +18 miesięcy

Materiał: drewno

Produkt zgodny z normami bezpieczeństwa zabawek EN71, ASTM i GB6675. 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej