Ułamki w kwadracie 10 cm - uczniowskie - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 765023005905

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 45,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 70,00 zł

  49,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 70,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 21,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 64,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  64,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

OSTATNIE SZTUKI 

 

Dla kogo?

Ułamki w kwadracie 10 cm – uczniowskie to pomoc edukacyjna dla dzieci w trakcie nauki zagadnień matematycznych. Zestaw w szczególności się przyda do wizualizowania ułamków. W ten sposób najmłodsi łatwiej zrozumieją ten temat. Dla młodszych dzieci zestaw kwadratów, przyda się do nauki liczenia i kształtów.

Dodatkowo maluchy mają możliwość, tworzenia własnych układanek oraz innych kształtów. Zestaw świetnie się nada do nauki sortowania. Elementy można podzielić według koloru czy wielkości. Podczas takich zajęć maluchy trenują motorykę małą rączek. Dobrze rozwinięta przygotowuje ich do wykonywania bardziej precyzyjnych czynności.

Podczas nauki powyższych zagadnień dzieci rozwijają myślenie logiczne. Tę zdolność wykorzystujemy do analizowania, podejmowania szybkich decyzji oraz obliczania. Ułamki w kwadracie świetnie się sprawdzą, jako wyposażenie szkół podstawowych oraz do zajęć indywidualnych.

Przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia.

 

 

 

49-od-5-roku-zycia Wiek 5+

Zabawka edukacyjna przeznaczona do użytku dla dzieci od 5 roku życia.

28-motoryka-mala-terapia-reki Motoryka mała

Korzystanie z zestawu umożliwia dziecku rozwinięcie motoryki małej. Manipulowanie małymi elementami jest świetnym ćwiczeniem dla dłoni.

24-logiczne-myslenie Logiczne myślenie

Nauka liczenia, sortowania oraz zagadnień matematycznych rozwija logiczne myślenie dzieci.

34-Nauka-liczenia-liczby-cyfry-123 Nauka cyfr oraz podstaw matematyki

Zestaw jest doskonałym pomysłem do nauki matematyki dla dzieci. Najmłodsi mają możliwość nauki liczenia oraz wizualizacji ułamków.

 

Dlaczego warto?

 • Nauka sortowania

Zestaw jest znakomity do nauki sortowania. Elementy można grupować ze względu na kolor, wielkość, ilość oraz kształt. Sortowanie dla najmłodszych nie jest łatwym zagadnieniem i uczy ich cierpliwości, poprzez uczenie się na własnych błędach. Możesz wykorzystać komplet do nauki kolorów oraz kształtów. Dawaj dziecku wybrane z nich, powtarzaj ich nazwy i zachęcaj je do tego samego, by doskonalić aparat mowy, zdolności komunikacyjne i ćwiczyć pamięć roboczą odpowiedzialną za późniejszy proces uczenia. Dzięki takim zajęciom ćwiczą koncentrację uwagi. Układanie elementów według konkretnego zagadnienia wymaga od dzieci dużego skupienia. Zdolność dłuższego skupienia nie jest wrodzona i należy ją odpowiednio trenować.

Zestaw do nauki ułamków, elementy można grupować ze względu na kolor, wielkość, ilość oraz kształt.

 • Rozwija logiczne myślenie

Zdobywanie nowych umiejętności, jakimi są liczenie czy sortowanie doskonale rozwijają logiczne. Nauka zagadnień matematycznych rozwija lewą półkulę mózgu, która odpowiada za czytanie ze zrozumieniem, rozumienie mowy oraz za analizowanie. Logiczne myślenie odpowiada za integrowanie informacji oraz wykorzystywanie ich np. podczas rozwiązywania zadań. Trenowanie umiejętności, za które odpowiada lewa półkula mózgu, rozwija również inne, za które ta odpowiada. Dlatego nauka matematyki doskonali mnóstwo innych zdolności.

 

 • Trenuje motorykę małą rączek

Małe elementy zestawu świetnie ćwiczą motorykę małą rączek dzieci. Podczas układania elementów najmłodsi głównie będą wykorzystywać chwyt pęsetowy, który jest podstawą do prawidłowego trzymania kredki czy ołówka. Motoryka mała zaś obejmuje temat sprawności dłoni oraz palców. Tworzenie układanek pomaga wzmocnić małe mięśnie rąk. Dzięki temu poprawia się ich sprawność, co przygotowuje dzieci do wykonywania bardziej precyzyjnych czynności.

 

Zestaw do nauki ułamków, małe elementy zestawu świetnie ćwiczą motorykę małą rączek dzieci.

 

Zestaw jest doskonałą pomocą edukacyjną. Dla młodszych dzieci będzie to okazja do nauki kształtów oraz możliwość konstruowania nowych z tych bazowych. Maluchy w ciekawy sposób mogą nauczyć się liczenia, dodawania i odejmowania, ponieważ zestaw zawiera, aż 51 elementów. Dodatkowo starszym dzieciom zestaw posłuży do wizualizacji ułamków. Dzięki temu nauka tego zagadnienia matematycznego będzie łatwiejsza, a maluchy z zainteresowaniem będą zdobywać nową wiedzę.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera pudełko do przechowywania oraz 51 elementów w różnych kolorach.

Matematyczny zestaw do nauki, zestaw zawiera pudełko do przechowywania oraz 51 elementów w różnych kolorach

Główne informacje

Wymiary: 12 x 3 cm

Materiał: plastik

Wiek: 6+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej