Montessori Trójkąty konstrukcyjne

 • Producent: MOYO MONTESSORI
 • Kod producenta: 8596027003909
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 645,00 zł

  575,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 70,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 575,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  575,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Trójkąty konstrukcyjne to pomoc Montessori przeznaczona dla dzieci, które ukończyły już 3 rok życia. Trójkąty wprowadzą dziecko w tematykę związaną z geometrią płaską. Będzie to idealna pomoc dydaktyczna dla przedszkoli, szkół podstawowych oraz terapeutów i rodziców, którzy poprzez zabawę chcą zapoznać dziecko z kształtami geometrycznymi.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Trójkąty konstrukcyjne to pomoc stworzona zgodnie z systemem Marii Montessori. Oznacza to, że wspierają spontaniczną i twórczą aktywność dziecka. Trójkąty konstrukcyjne dbają o rozwój kompetencji w zakresie geometrii płaskiej.

 • Dziecko poprzez pracę z różnymi rodzajami trójkątów poznaje ich kształty, a także porównuje i bada ich możliwości łączenia w inne kształty. Takie działanie prowadzi do zapoznania się z takimi kształtami geometrycznymi jak: kwadraty, prostokąty czy sześciokąty.

 • Zestaw składa się z 5 pudełek zawierających zestawy trójkątów, które różnią się rozmiarem, kształtem i kolorem. Taka zawartość pozwala dodatkowo na rozwój umiejętności rozróżniania różnych wielkości, ich układania od najmniejszej do największej.

 • Kolejną korzyścią zabawy z trójkątami konstrukcyjnymi jest poznawanie kolorów, a także rozwój umiejętności motorycznych. Dzieci układając kolejne figury muszą również uzbroić się w cierpliwość. Ćwiczenie to wpływa pozytywnie na koncentrację i rozwój logicznego myślenia.

 

Co zawiera?

5 drewnianych pudełek, zawierających zestawy trójkątów o różnych kolorach i wielkościach.

 

Wszystkie pomoce Montessori posiadają certyfikaty i atesty dla użytych farb. Są to certyfikaty CE zgodności z normą europejską i En71. Użyte farby są bezpieczne dla dzieci.

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej