Transparentne puzzle trójkątne

 • Producent: U.S.L.
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Zestaw transparentnych, trójkątnych puzzli jest stworzony z myślą o rozwoju i kreatywnym budowaniu. Udoskonali motorykę małą i nauczy zasad mieszania kolorów. Idealnie nada się do panelu świetlnego. Wzmocni on bodźce wzrokowe i pomoże polepszyć koncentracje. Polecamy zakup tej zabawki sensorycznej do przedszkoli, w celu zajęć integracyjnych i grupowych. Produkt jest bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

 

 

Transparentne puzzle trójkątne infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Produkt doskonale nadaje się do użytku z panelem świetlnym. Taki panel podświetlając klocki daje możliwość nakładania ich na siebie. Przez to, że są półprzeźroczyste kolory mieszają się ze sobą tworząc nowe. W ten sposób dziecko z łatwością się ich nauczy. Dzięki dodatkowemu bodźcowi jakim jest światło, maluch łatwiej się skupia. Przez to wzmacnia się jego zdolność do koncentracji, a co za tym idzie efektywniejsza nauka w szkole. Światło dodatkowo oddziałuje na spostrzegawczość wzrokową. Odpowiednio stymulowany wzrok pozwala na zapamiętywanie liter, liczb, kształtów. Pomaga zapamiętywać skojarzenia, wyrazy, zdania. Większość bodźców jakie dociera do człowieka dochodzi za pomocą zmysłu wzroku. Percepcja wzrokowa kształtuje naukę czytania, myślenia, sposób komunikacji językowej oraz orientację w otoczeniu.

 • Z pomocą naszych puzzli udoskonalisz koordynacje wzrokowo-ruchową twojej pociechy. To  zdolność pozwalająca człowiekowi na wykonywanie czynności wymagających jednoczesnego użycia narządu wzroku, czyli oczu oraz narządów ruchu, czyli rąk. Dobrze rozwinięta koordynacja charakteryzuje się dobrym refleksem, równowagą, a także orientację przestrzenną.

 • Transparentne puzzle są świetną zabawką, która pomaga kształtować motorykę małą. Różne rozmiary, kształty i kanciaste rogi stymulują dłoń dziecka. Dzięki dostarczeniu wielu doznań sensorycznych maluch usprawnia swą dłoń i palce oraz masuje małe mięśnie. Poprzez taką aktywność wspierana jest funkcja poznawcza dotyku, siła chwytu i ułatwiona nauka pisania.

 

Co zawiera?

W zestawie jest 15 fragmentów puzzli tworzących piramidy.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

Panel A4 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej