Transparentne puzzle trójkątne

 • Producent: U.S.L.
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Zestaw transparentnych, trójkątnych puzzli jest stworzony z myślą o rozwoju i kreatywnym budowaniu. Udoskonali motorykę małą i nauczy zasad mieszania kolorów. Idealnie nada się do panelu świetlnego. Wzmocni on bodźce wzrokowe i pomoże polepszyć koncentracje. Polecamy zakup tej zabawki sensorycznej do przedszkoli, w celu zajęć integracyjnych i grupowych. Produkt jest bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

 

 

Transparentne puzzle trójkątne infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Produkt doskonale nadaje się do użytku z panelem świetlnym. Taki panel podświetlając klocki daje możliwość nakładania ich na siebie. Przez to, że są półprzeźroczyste kolory mieszają się ze sobą tworząc nowe. W ten sposób dziecko z łatwością się ich nauczy. Dzięki dodatkowemu bodźcowi jakim jest światło, maluch łatwiej się skupia. Przez to wzmacnia się jego zdolność do koncentracji, a co za tym idzie efektywniejsza nauka w szkole. Światło dodatkowo oddziałuje na spostrzegawczość wzrokową. Odpowiednio stymulowany wzrok pozwala na zapamiętywanie liter, liczb, kształtów. Pomaga zapamiętywać skojarzenia, wyrazy, zdania. Większość bodźców jakie dociera do człowieka dochodzi za pomocą zmysłu wzroku. Percepcja wzrokowa kształtuje naukę czytania, myślenia, sposób komunikacji językowej oraz orientację w otoczeniu.

 • Z pomocą naszych puzzli udoskonalisz koordynacje wzrokowo-ruchową twojej pociechy. To  zdolność pozwalająca człowiekowi na wykonywanie czynności wymagających jednoczesnego użycia narządu wzroku, czyli oczu oraz narządów ruchu, czyli rąk. Dobrze rozwinięta koordynacja charakteryzuje się dobrym refleksem, równowagą, a także orientację przestrzenną.

 • Transparentne puzzle są świetną zabawką, która pomaga kształtować motorykę małą. Różne rozmiary, kształty i kanciaste rogi stymulują dłoń dziecka. Dzięki dostarczeniu wielu doznań sensorycznych maluch usprawnia swą dłoń i palce oraz masuje małe mięśnie. Poprzez taką aktywność wspierana jest funkcja poznawcza dotyku, siła chwytu i ułatwiona nauka pisania.

 

Co zawiera?

W zestawie jest 15 fragmentów puzzli tworzących piramidy.

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji).

Uwaga! Panel może różnić się od widocznego na zdjęciu

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej