Transparentne miseczki do sortowania

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060155731476
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Transparentne miseczki to ciekawy pomysł na przeprowadzenie zajęć i zabaw w zakresie rozpoznawania kolorów i kształtów już od 18 miesiąca życia. Można je stosować nie tylko w domu ale również w trakcie ćwiczeń terapeutycznych w gabinecie, czy przedszkolu. Zabawka pobudzi wyobraźnię Twojego maluszka. Dziecko już zaledwie od skończenia drugiego roku życia będzie biegle rozróżniać kolory. Dodatkowo miseczki w połączeniu z innym zestawem doskonale nadadzą się do rozwoju umiejętności motorycznych i matematycznych Twojej pociechy. 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

Bogata ilość i kolorystyka elementów daje możliwość niekończącej się zabawy i nauki. Ta uniwersalna zabawka zawiera aż 6 kolorów bardzo ciepłych i delikatnych dla oka. Transparentne miseczki w przyjemny i zabawny sposób rozwijają wzrok malucha i budzą jego ciekawość. Miseczkami może bawić się maluch już od 18 miesiąca życia, co oznacza ze od najmłodszego dziecko może uczyć się nowych rzeczy, poznawać barwy, wyostrzać swój wzrok oraz rozwijać zdolności manualne i ćwiczyć swoje paluszki. Aby dostarczyć więcej bodźców wzrokowych i urozmaicić zabawę skomponuj zestaw z panelem świetlnym. Taka forma rozrywki przyciągnie uwagę dziecka na jeszcze dłużej!

 

 

Zabawy z wykorzystaniem transparentnych miseczek usprawnią prawidłowe funkcjonowanie, rozwiną prawidłową budowę i czynności układu nerwowego, czyli małej motoryki, która nie jest cechą wrodzoną, a doskonalenie jej należy rozpocząć jak najwcześniej. Zaczynając od chwytania rzeczy i przekładając je do miseczek. 

 

 

 • Rozwój umiejętności matematycznych (sortowanie)

Transparentne miseczki w połączeniu z transparentnymi cylindrami lub kolorowymi pęsetami nauczą sortowania i klasyfikowania według określonego koloru i wzoru. Pomogą w podstawowej nauce liczenia. Trzeba pamiętać, że dzieciaki najszybciej uczą się przez zabawę. Warto w zwykłych domowych zabawach wprowadzać takie ćwiczenia, żeby maluch angażował się i kształtował również swoje procesy pamięciowe. Pamiętajmy, aby zabawę dostosować do aktualnych potrzeb dziecka, wtedy ma ona szansę zamienić się w pasję, która dodatkowo wpłynie na rozwój umiejętności szkolnych maluszka. Na mądrą zabawę nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. 

 

 

Co zawiera?

 • 6 kolorowych transparentnych miseczek 

 

 

Główne informacje

Wiek: od 18 miesiąca życia 

Wymiary produktu: 24 x 4 x 16 cm

Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

 

panel świetlny atrykuł

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej