Transparentne litery

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825536
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Rozglądasz się za czymś, co mogłoby w przyjemny i łatwy sposób ułatwić Twojemu dziecku naukę alfabetu? A może po prostu szukasz ciekawej formy ćwiczenia pamięci? Nasze transparentne litery będą strzałem w dziesiątkę. Zapoznanie z alfabetem to nie jedyna możliwość wykorzystania tej zabawki edukacyjnej. To także efektywne kształtowanie umiejętności sortowania i doświadczanie bogactwa kolorów. Zabawy z literkami to także szansa na ćwiczenie pamięci. Dzięki czemu wspomogą one także starsze osoby.  Pomoc dydaktyczna polecana dla osób od 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka alfabetu i kolorów wymaga analitycznego myślenia i regularnych ćwiczeń zapamiętywania. Dzięki temu nie tylko dzieci uczą się podstawowych informacji, ale również z produktu skorzystają starsze osoby, które mają problemy z zapamiętywaniem.  Takie treningi kształtują procesy pamięciowe. Gdy znajomość alfabetu jest już na dostatecznym poziomie, można przejść do ćwiczeń czytania i pisania w zależności od wieku użytkownika. Dzieci stale poszerzają zasób informacji, dlatego, gdy nauczą się jednej rzeczy, próbują szukać powiązania jej z innymi. Może być to kolor obiektu, litera na którą zaczyna się dany przedmiot i wiele innych.

 • Właściwość półprzeźroczystości daje duży potencjał na wykorzystanie produktu na panelu świetlnym. Urządzenie te dzięki podbiciu i ożywieniu kolorów zapewnia niezwykłe doznania wzrokowe.  Elementy można na siebie nakładać, przez co maluch dostrzeże efekt mieszania ze sobą różnych barw. Taka zabawa korzystnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową. Do użytkownika docierają mocniejsze bodźce wzrokowe, co usprawni jego spostrzegawczość.

 • Dzięki wypukłym krawędziom, jakie mają litery, można użyć je w połączeniu z modeliną. Odbijanie kształtów to świetne zajęcie na długi czas. Taki sposób zabawy jest korzystny dla dłoni użytkownika. Małe kształty stymulują dłonie i zapewniają szczególne wrażenia sensoryczne, usprawniając motorykę rąk. Dodatkowo modelina w różnych kolorach i nasz alfabet to doskonała baza do nauki sortowania, która znacząco wpływa na percepcję wzrokową.

 

Co zawiera?

W zestawie są wszystkie litery alfabetu w 4 kolorach. Każda litera ma około 5 cm.

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Rysowanie oburącz - karty pracy

Rysowanie oburącz - karty pracy

08-12-2022
Ćwiczenia obiema rękoma jednocześnie pomagają wypracować u dziecka wiele umiejętności. W trakcie takich zabaw pobudzamy do pracy obie półkule mózgowe, ale to nie wszystko... Pobierz nasze darmowe karty pracy i zobacz co jeszcze można z nimi ćwiczyć.

więcej

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej