Transparentne litery

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825536
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 45,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  55,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Rozglądasz się za czymś, co mogłoby w przyjemny i łatwy sposób ułatwić Twojemu dziecku naukę alfabetu? A może po prostu szukasz ciekawej formy ćwiczenia pamięci? Nasze transparentne litery będą strzałem w dziesiątkę. Zapoznanie z alfabetem to nie jedyna możliwość wykorzystania tej zabawki edukacyjnej. To także efektywne kształtowanie umiejętności sortowania i doświadczanie bogactwa kolorów. Zabawy z literkami to także szansa na ćwiczenie pamięci. Dzięki czemu wspomogą one także starsze osoby.  Pomoc dydaktyczna polecana dla osób od 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka alfabetu i kolorów wymaga analitycznego myślenia i regularnych ćwiczeń zapamiętywania. Dzięki temu nie tylko dzieci uczą się podstawowych informacji, ale również z produktu skorzystają starsze osoby, które mają problemy z zapamiętywaniem.  Takie treningi kształtują procesy pamięciowe. Gdy znajomość alfabetu jest już na dostatecznym poziomie, można przejść do ćwiczeń czytania i pisania w zależności od wieku użytkownika. Dzieci stale poszerzają zasób informacji, dlatego, gdy nauczą się jednej rzeczy, próbują szukać powiązania jej z innymi. Może być to kolor obiektu, litera na którą zaczyna się dany przedmiot i wiele innych.

 • Właściwość półprzeźroczystości daje duży potencjał na wykorzystanie produktu na panelu świetlnym. Urządzenie te dzięki podbiciu i ożywieniu kolorów zapewnia niezwykłe doznania wzrokowe.  Elementy można na siebie nakładać, przez co maluch dostrzeże efekt mieszania ze sobą różnych barw. Taka zabawa korzystnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową. Do użytkownika docierają mocniejsze bodźce wzrokowe, co usprawni jego spostrzegawczość.

 • Dzięki wypukłym krawędziom, jakie mają litery, można użyć je w połączeniu z modeliną. Odbijanie kształtów to świetne zajęcie na długi czas. Taki sposób zabawy jest korzystny dla dłoni użytkownika. Małe kształty stymulują dłonie i zapewniają szczególne wrażenia sensoryczne, usprawniając motorykę rąk. Dodatkowo modelina w różnych kolorach i nasz alfabet to doskonała baza do nauki sortowania, która znacząco wpływa na percepcję wzrokową.

 

Co zawiera?

W zestawie są wszystkie litery alfabetu w 4 kolorach. Każda litera ma około 5 cm.

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji).

Uwaga! Panel może różnić się od widocznego na zdjęciu

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej