Transparentne krążki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138827790
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Transparentne krążki zostały przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw 500 transparentnych krążków to jedna z lepszych zabawek dla małych konstruktorów i matematyków. Dzięki nim dziecko ma możliwość tworzenia swoich budowli oraz doskonalenia umiejętności liczenia.

Transparentne elementy pozwalają na ciekawą naukę kolorów i eksperymentowania z odcieniami za pomocą panelu świetlnego LED dostępnego w naszej ofercie.

Wykorzystaj krążki do budowania wieży, by trenować zręczność dziecka oraz koncentrację uwagi. Zabawka nie wymaga dużej aktywności fizycznej, dzięki czemu pozwala na wyciszenie się oraz zrelaksowanie, np. przed snem lub po aktywnym dniu.

Łączenie krążków, manipulowanie nimi, układanie czy przesypywanie to doskonały trening dla motoryki. Poprzez ruchy rąk, nadgarstka, dłoni i palców dziecko szybciej uczy się pisać i wolniej się męczy w trakcie tej czynności.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Doskonalą zdolności motoryczne

Układając wieże z krążków oraz inne kompozycje, dziecko manipuluje klockami, przesuwa je i łączy, co pozytywnie wpływa na rozwój motoryki. Dzięki tym czynnościom rozwijają się i usprawniają mięśnie odpowiedzialne za proces pisania, toteż dziecko unika męczliwości ręki oraz problemów grafomotorycznych.

Dodatkowo zabawa w budowanie wieży to dobry sposób na trenowanie zręczności i uważności oraz poprawnego chwytu klocków. Poprzez to poprawiają się zdolności manualne dziecka, ręka jest pewniejsza i sprawniejsza, a dziecko nie ma kłopotu z operowaniem nożyczkami czy innymi przyborami plastycznymi.

Sprawna motoryka i wyćwiczona zręczność to łatwiejsza nauka ubierania się, zapinania guzików i zawiązywania butów. Trenując mięśnie dłoni, poprawiasz zdolności manualne i ułatwiasz dziecku czynności samoobsługowe w zakresie ubierania.

 

 

Zestaw 500 elementów to dobry pretekst do zapoznania dziecko z prostszymi i trudniejszymi rachunkami matematycznymi. Przede wszystkim dzięki zabawce w obrazowy sposób wyjaśnisz dziecku pojęcie liczby. Skonkretyzujesz je i pozwolisz na szybsze zrozumienie rachunków.

Wykorzystaj krążki do nauki liczenia. Zacznij od najprostszych ćwiczeń z przeliczaniem klocków, segregowaniem ich w zbiory. Później przejdź do łatwiejszych rachunków dodawania i odejmowania, by dziecko miało szansę na przyswojenie nowej wiedzy. W końcu pokaż, na czym polega mnożenie i dzielenie i zachęć dziecko do korzystania z krążków w trakcie rachunków pamięciowych na większych liczbach. To przede wszystkim usprawni naukę matematyki, wspomoże logiczne myślenie i pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny dziecka.

 

Transparentne krążki

 

 • Zachęcają do nauki kolorów

Krążki występują w 6 kolorach a zabawa nimi wprowadza dziecko w świat ich nazw. Wykorzystaj transparentne elementy do wzbogacenia funkcji poznawczych dziecka i nauki kolorów. Utrwalaj ich nazwy, zachęcaj dziecko do powtarzania oraz wyszukiwania identycznych krążków, oraz segregowania ich. Dzięki temu wzbogacisz słownictwo dziecka i usprawnisz percepcję wzrokową.

Połącz zabawę klockami z panelem LED. Podświetlaj krążki, zachęcaj dziecko do obserwowania doświadczeń z kolorami i przenikaniem światła. Pokaż, jak barwy łączą się, jak powstają nowe odcienie. Taka stymulacja angażuje zmysły, pozytywnie wpływa na ich integrację i ma wartość terapeutyczną. Pozwala na oswojenie ciemności i wykorzystanie jej do eksperymentów, co przełamuje strach dziecka i dodaje mu pewności siebie.

 

Transparentne krążki

 

 • Łatwo się je przechowuje

Transparentne krążki znajdują się w estetycznym pudełku. Dzięki niemu nie trzeba kupować żadnego pojemnika, by w estetyczny sposób je przechowywać.

Praktyczne zamknięcie nie pozwala na wysypanie się elementów, dzięki czemu zabawka nie zdekompletuje się i posłuży wielu dzieciom.

 

Transparentne krążki

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 500 krążków w wygodnym opakowaniu.

Transparentne krążki

Główne informacje

Wiek: 3+

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wymiary klocków: 2 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w poniższy obrazek:

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej