Transparentne kolorowe kółeczka

 • 95,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 95,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  95,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Transparentne kolorowe kółeczka to zabawka sensoryczna przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Uczy umiejętności takich jak sortowanie, nauka kolorów, czy logiczne myślenie. Wspiera wyobraźnię i kreatywność, a także umiejętność pracy w grupie. Oprócz tego korzystnie wpływa na wzrok i koncentrację. Połączenie z panelem świetlnym daje możliwość zabawy światłem, która może okazać się ciekawą alternatywą do pracy z dzieckiem.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka podstaw matematyki

Zabawa z kolorowymi kółeczkami to doskonała forma pomocy przy nauce podstawowych zasad matematyki. Maluch może w łatwy i przyjemny sposób przyswoić m.in. takie umiejętności jak liczenie, sortowanie, czy logiczne myślenie.

 

 

 • Pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie

Produkt doskonale wpływa na wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dziecko samo może wymyślać nowe zabawy, wychodząc poza schemat sortowania. Dzięki temu jest bardziej otwarte na nowe wyzwania oraz wzmacnia swoją ciekawość świata.

 

 

 • Nauka kolorów z korzyścią dla rozwoju

Poprzez poznawanie kolorów dziecko  poznaje świat – uczy się również nowych kształtów, a także odkrywa podobieństwa i różnice, co korzystnie wpływa na jego rozwój.

 

 

 • Umiejętność pracy w grupie

Produkt sprawdzi się w zabawach dla większej ilości dzieci, co korzystnie wpłynie na uspołecznienie, zdolności interpersonalne oraz nauczy pracy zespołowej.

 

 

 • Możliwość łączenia z panelami świetlnymi

Dzięki możliwości połączenia zabawki z panelem świetlnym można osiągnąć jeszcze lepsze efekty pracy. Taki zestaw umożliwia m.in. nakładanie elementów i tworzenie nowych odcieni kolorystycznych, co wpływa na walory wizualne – dziecko z chęcią powraca do zabawy.

 

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 500 kółeczek w 6 kolorach zamkniętych w plastikowym słoiku do przechowywania. Wielkość: 19mm oraz 25mm.

 

 

Główne informacje

Wiek: 3 lata

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

 

panel świetlny atrykuł

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej