Transparentne kolorowe cylindry - 18 elementów

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138828254
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw 18 cylindrów z pokrywkami to zabawka sensoryczna, która wprowadzi małych odkrywców w świat kolorów i mieszania się barw. Małe cylindry idealnie nadają się do wszelkich zabaw wspomagających integrację sensoryczną. Cylindry występują w 6 różnych kolorach, a dzięki swoim kształtom można je w prosty sposób układać jeden na drugim, tworząc kolorowe stosy. Ćwiczenie to wpływa korzystnie na zdolności motoryczne oraz koncentrację. Możliwość manipulowania różnokolorowymi cylindrami i ich pokrywkami stwarza okazję do długich i odkrywczych zabaw, w których dziecko uczy się rozumieć świat.

Zestaw transparentnych kolorowych cylindrów sprawdzi się doskonale jako zabawka edukacyjna w zabawach domowych, ale także w przedszkolach czy gabinetach terapeutycznych.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Transparentne kolorowe cylindry stymulują percepcję wzrokową dziecka – cylindry występują w 6 różnych kolorach.

 • Dzięki swojej przezroczystości i możliwości nakładania jednego cylindra na drugi, dzieci mogą zamienić się w małych odkrywców. Połączenie żółtego wieczka z niebieskim cylindrem pozwoli im odkrywać w jaki sposób mieszają się barwy i jak przenika przez nie światło. Cylindry można stosować w zabawach świetlnych z wykorzystaniem panelu świetlnego , co jeszcze bardziej zachęci do zabawy eksploracyjnej.

 • 18 elementów umożliwia budowanie wysokich wież z cylindrów, jest to bardzo dobre ćwiczenie rozwijające koncentrację, koordynację i motorykę małą

 • Produkt dostępny jest w praktycznym plastikowym pojemniku, co ułatwia przechowywanie cylindrów.

 • Cylindrami mogą bawić się już dzieci od 12 miesiąca życia. Jest to bardzo dobra wiadomość. Dzieci od urodzenia uczą się interpretować i zauważać dochodzące do nich wrażenia sensoryczne, dlatego warto wykorzystywać każdą okazję na zabawy i ćwiczenia wspomagające integrację sensoryczną.

 

Co zawiera?

- 18 cylindrów w 6 różnych kolorach (po 3 cylindry z każdego koloru: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy, różowy)

 

Główne informacje

Wielkość pojedynczego cylindra to 57 x 42mm

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

Panel A4 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej