Transparentne dyski do łączenia

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138828605
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 169,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  169,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz czegoś co zajmie Twoje dziecko na długie godziny i sprawi mu wiele radości? A może interesuję Cię zabawka, która dodatkowo przyczyni się do rozwoju malucha? Transparentne dyski do łączenia będą strzałem w dziesiątkę. Ten ogromny zestaw składający się z aż 510 elementów, sprawdzi się idealnie do zabaw indywidualnych i grupowych. Za jego pomocą nauczysz malucha sortowania i kreatywnego myślenia. Nieregularne kształty dysków i dwie różne wielkości usprawnią dodatkowo motorykę małą.

To pomoc, która sprawdzi się w zaciszu domowym, przedszkolu bądź gabinecie terapeutycznym.

Odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ciekawa forma kółek  zapewnia dzieciom doznania sensoryczne, które usprawniają motorykę małą.  Motoryka mała to nic innego jak sprawność dłoni. Nieregularne kształty i dwie wielkości stymulują, pobudzają bodźce oraz małe mięśnie. Zabawa z użyciem dysków przyczynia się do polepszania siły chwytu i przygotowuje maluchy do wykonywania precyzyjniejszych i dokładniejszych czynności, takich jak np. rysowanie. Dodatkowo dziecko kształtuje wówczas koordynację wzrokowo-ruchową.

 • Polecamy zabawę dyskami z innymi produktami w celu zróżnicowania ćwiczeń. Doskonałym uzupełnieniem jest właśnie panel świetlny. Kołka są półprzeźroczyste i w wielu kolorach. Panel podświetla je dając możliwość nakładania ich na siebie. W efekcie tworzą się nowe kolory, co znacznie wspiera zdolność poznawania świata oraz pozwala na polepszenie koncentracji.

 • Zabawka pomaga w komunikacji. Dziecko poprzez opisywanie cech, które posiadają kółka oraz stworzone budowle będą kształciły swój zasób słownictwa.

 • Dyski mają 7 kolorów i 2 wielkości co daje wiele możliwości na ćwiczenie zdolności sortowania.

 • To idealny pomysł na zabawy grupowe i integracyjne.  Poprzez takie formy spędzania czasu maluch kształtuje pewność siebie oraz empatię. Dzieci rozwiną umiejętności współpracy i rozumienia własnych emocji.

 

Co zawiera?

Kółka zamknięte są w plastikowym pudełku, które również służy do przechowywania. Dysków jest aż 510 sztuk. Mają 7 kolorów i dwa rozmiary:

- 120 dużych o średnicy 6,5 cm

- 390 małych o średnicy 4 cm.

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji).

Uwaga! Panel może różnić się od widocznego na zdjęciu

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej