Transparentne dyski do łączenia

 • Producent: TICKIT
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 169,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  169,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz czegoś co zajmie Twoje dziecko na długie godziny i sprawi mu wiele radości? A może interesuję Cię zabawka, która dodatkowo przyczyni się do rozwoju malucha? Transparentne dyski do łączenia będą strzałem w dziesiątkę. Ten ogromny zestaw składający się z aż 510 elementów, sprawdzi się idealnie do zabaw indywidualnych i grupowych. Za jego pomocą nauczysz malucha sortowania i kreatywnego myślenia. Nieregularne kształty dysków i dwie różne wielkości usprawnią dodatkowo motorykę małą.

To pomoc, która sprawdzi się w zaciszu domowym, przedszkolu bądź gabinecie terapeutycznym.

Odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ciekawa forma kółek  zapewnia dzieciom doznania sensoryczne, które usprawniają motorykę małą.  Motoryka mała to nic innego jak sprawność dłoni. Nieregularne kształty i dwie wielkości stymulują, pobudzają bodźce oraz małe mięśnie. Zabawa z użyciem dysków przyczynia się do polepszania siły chwytu i przygotowuje maluchy do wykonywania precyzyjniejszych i dokładniejszych czynności, takich jak np. rysowanie. Dodatkowo dziecko kształtuje wówczas koordynację wzrokowo-ruchową.

 • Polecamy zabawę dyskami z innymi produktami w celu zróżnicowania ćwiczeń. Doskonałym uzupełnieniem jest właśnie panel świetlny. Kołka są półprzeźroczyste i w wielu kolorach. Panel podświetla je dając możliwość nakładania ich na siebie. W efekcie tworzą się nowe kolory, co znacznie wspiera zdolność poznawania świata oraz pozwala na polepszenie koncentracji.

 • Zabawka pomaga w komunikacji. Dziecko poprzez opisywanie cech, które posiadają kółka oraz stworzone budowle będą kształciły swój zasób słownictwa.

 • Dyski mają 7 kolorów i 2 wielkości co daje wiele możliwości na ćwiczenie zdolności sortowania.

 • To idealny pomysł na zabawy grupowe i integracyjne.  Poprzez takie formy spędzania czasu maluch kształtuje pewność siebie oraz empatię. Dzieci rozwiną umiejętności współpracy i rozumienia własnych emocji.

 

Co zawiera?

Kółka zamknięte są w plastikowym pudełku, które również służy do przechowywania. Dysków jest aż 510 sztuk. Mają 7 kolorów i dwa rozmiary:

- 120 dużych o średnicy 6,5 cm

- 390 małych o średnicy 4 cm.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej