Baby Tetra-Bite - Bardzo Miękki

 • 50,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 70,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  60,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  62,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  70,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  75,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: ark_tetra_bite_baby
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Baby Tetra-Bite to idealny produkt dla najmłodszych – dedykowany jest niemowlętom we wczesnych stadiach rozwoju. Gryzak ten sprawdzi się zarówno w rękach logopedy jak i rodzica, który chce wprowadzić dziecko w świat żucia. Gryzak w dostępnej kolorystyce jest miękki i gumowaty. Produkt będzie nieocenionym narzędziem dla najmłodszych, gdyż pomoże złagodzić bóle dziąseł w trakcie ząbkowania.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dziecko w wieku około 5-6 miesięcy z pomocą gryzaka Tetra Bite rozpocznie pierwsze ćwiczenia wzmacniające jamę ustną, spróbuje ćwiczyć usta, język i szczękę. Gryzak przygotuje dziecko do spożywania pokarmów stałych i późniejszego wydawania dźwięków, a wszystko to w przyjazny i bezpieczny sposób.

 • Tetra Bite sprawi, że pierwsza nauka będzie jeszcze bardziej skuteczna i pełna wrażeń sensorycznych – a to za sprawą 4 ramion gryzaka o różnych teksturach. Dwa ramiona mają wypukłości: jedno w kształcie okrągłych wypustek, a drugie zygzakowatych. Pozostałe dwa ramiona posiadają żebrowane tłoczenie: jedno przypominające kształtem gwint śrubki a drugie posiada tłoczenie biegnące wzdłuż przedłużenia ramienia.

 • Używanie gryzaka o różnorodnych końcówkach i teksturach wpływa pozytywnie na odbieranie bodźców oraz przygotowuje jamę ustną do późniejszego procesu spożywania pokarmów stałych, jednocześnie zmniejsza lub zapobiega nadwrażliwości jamy ustnej.

 • Gryzaki Tetra Bite są miękkie i gumowate, stanowią idealne wprowadzenie do używania gryzaków o twardszej strukturze – po osiągnięciu 2.5 roku życia zaleca się przejść na twardsze gryzaki Tetra, Grabbers lub Y-Chews.

 • Wykonano w USA z materiałów klasy medycznej zgodnych z FDA- możesz być pewny ze produkt jest sprawdzony, przetestowany i bezpieczny.

 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, lateksu oraz BPA- nie musisz bać się, że produkt stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego zdrowia

 

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej