Tabliczka mnożenia - multilicencja - licencja elektroniczna

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 499,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 39,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Program multimedialny Tabliczka mnożenia zawiera materiały do ćwiczeń matematycznych dla uczniów szkół podstawowych. Możliwość dostosowania stopnia trudności (działania do 100 lub do 200) pozwala na wykorzystanie programu w edukacji wczesnoszkolnej (klasa 2 i 3) i w klasach 4-6.

Interaktywne zadania mają postać zabawy, której tłem jest wesołe miasteczko. Na barwnych grafikach można zobaczyć wiele atrakcji, ale też odnaleźć liczby i działania matematyczne. W takiej formie nauka będzie atrakcyjna, a uczniowie chętnie zasiądą do rachunków. Zadania przygotowane zostały w formie zagadek.

Łącznie ćwiczenia podzielone są tematycznie na 10 atrakcji spotykanych w wesołym miasteczku (np. kolejka górska i cyrk). Każda z nich pozwala ćwiczyć umiejętność mnożenia w inny sposób. Urozmaicone zadania pozwolą na elastyczność myślenia, przy zachowaniu ogólnych reguł tabliczki mnożenia. Wyniki będą widoczne całościowo w specjalnej tabeli. Zadania w programie zachęcą do zabawy, która równocześnie pozwoli trenować umiejętności z podstawy programowej.

 

 

 

82-cwiczenia-i-gry-interaktywne2 Interaktywna nauka tabliczki mnożenia

Program Tabliczka mnożenia to możliwość interaktywnej nauki w szkole lub w domu.

86-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa Zadania z poziomu podstawowego dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej

Część zadań z wersji podstawowej może być wykonywana w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej.

89-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-4-8-szkola-podstawowa2 Zadania na poziomie rozszerzonym dla uczniów klas 4-6

Poziom rozszerzony (mnożenie do 200) został przygotowany z myślą o uczniach klas 4-6 szkoły podstawowej.

66-umiejetnosci-matematyczne-dodawanie-liczenie-tworzenie-wzorow-i-sekwencji-kategoryzowanie Nauka działań matematycznych: mnożenie

Program zawiera zadania pozwalające ćwiczyć tabliczkę mnożenia.

96-kompatybilny-z-tablica-interaktywna Współdziałanie z tablicą interaktywną

Z programu Tabliczka mnożenia można korzystać na komputerze oraz z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

 

Dlaczego warto?

 • Zagadki matematyczne ‒ nauka w formie zabawy

Poza wiedzą podręcznikową i rozwiązywaniem zadań w zeszycie, tabliczkę mnożenia można ćwiczyć także kreatywnie! W tle wesołe miasteczko, a w nim zagadki do rozwiązania ‒ każde dziecko chętnie podejmie się takiego zadania. Działania wplecione w zabawę to metoda skutecznie zachęcająca do nauki:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

Program został przygotowany z ciekawym pomysłem na motywację do nauki. Przykładowo, „biletem wstępu” do wesołego miasteczka jest „brama wiedzy”. Stanowi ją tabela, która zawiera najważniejsze zasady mnożenia i wielokrotności liczb. Opanowanie tej wiedzy pozwala brać udział w dalszej zabawie. Dziecko zainteresowane czekającymi zadaniami chętniej podejdzie do zdobywania i utrwalania wiedzy. W pomysłowej  formie przekazywana jest także informacja o poprawności wykonania zadania. Za  prawidłowe odpowiedzi w tabeli wyników pokazuje się prawdziwy bilet na daną atrakcję, a za błędne ‒ fałszywy bilet. W ten humorystyczny sposób pokazane będzie, co jest opanowane do perfekcji, a nad czym jeszcze należy popracować.

 

 • Różnorodność zadań ‒ wiele zastosowań mnożenia

W programie Tabliczka mnożenia przedstawionych zostało 10 atrakcji, które mają na celu pokazać, że umiejętność mnożenia można wykorzystać na różne sposoby. Rozmaitości w multimedialnych materiałach sprawiają, że dziecko z zainteresowaniem przechodzi do kolejnych zadań i poziomów trudności:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

 • Atrakcyjna grafika zachęcająca do nauki

Program Tabliczka mnożenia jest bogaty w przyciągające wzrok grafiki. Klimat wesołego miasteczka został w nim oddany w bardzo dokładny sposób. Cyrk, statki, karuzele, delfinarium i znane z lunaparków atrakcje to dobry pomysł na zainteresowanie dziecka interaktywnymi zadaniami. Wszystko jest utrzymane w wesołej, barwnej kolorystyce:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

 • Nauka mnożenia na różnych poziomach trudności do wyboru

Program Tabliczka mnożenia to możliwość doboru stopnia trudności do aktualnych potrzeb dziecka. Przed rozpoczęciem zabawy można ustawić:

 • maksymalny czynnik znajdujący się w iloczynie

 • maksymalną wartość wyniku.

W ten sposób uzyskać można 2 poziomy:

 1. Podstawowy ‒ mnożenie do 100

 2. Rozszerzony ‒ mnożenie do 200

Pozwala to stopniowo nabywać nowe umiejętności, a po opanowaniu poziomu podstawowego płynnie przejść do zadań rozszerzonych.  

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

Główne informacje

Współpracujące systemy operacyjne:

 • Windows 8

 • Windows 10

 • Windows 11

Wymagania sprzętowe:

 • minimalne: procesor Intel Core i3 generacji 6 lub nowszej, wyjście audio dla głośników lub słuchawek, pamięć min. 4 GB RAM

 • zalecane: procesor Intel Core i5 generacji 7 lub nowszej, wyjście audio dla głośników lub słuchawek, pamięć min. 8 GB RAM

 

Informacja techniczna

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

  • Instalacja stanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej