Tabliczka mnożenia - multilicencja - CD-ROM

 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,90 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 39,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Program multimedialny Tabliczka mnożenia zawiera materiały do ćwiczeń matematycznych dla uczniów szkół podstawowych. Możliwość dostosowania stopnia trudności (działania do 100 lub do 200) pozwala na wykorzystanie programu w edukacji wczesnoszkolnej (klasa 2 i 3) i w klasach 4-6.

Interaktywne zadania mają postać zabawy, której tłem jest wesołe miasteczko. Na barwnych grafikach można zobaczyć wiele atrakcji, ale też odnaleźć liczby i działania matematyczne. W takiej formie nauka będzie atrakcyjna, a uczniowie chętnie zasiądą do rachunków. Zadania przygotowane zostały w formie zagadek.

Łącznie ćwiczenia podzielone są tematycznie na 10 atrakcji spotykanych w wesołym miasteczku (np. kolejka górska i cyrk). Każda z nich pozwala ćwiczyć umiejętność mnożenia w inny sposób. Urozmaicone zadania pozwolą na elastyczność myślenia, przy zachowaniu ogólnych reguł tabliczki mnożenia. Wyniki będą widoczne całościowo w specjalnej tabeli. Zadania w programie zachęcą do zabawy, która równocześnie pozwoli trenować umiejętności z podstawy programowej.

 

 

 

82-cwiczenia-i-gry-interaktywne2 Interaktywna nauka tabliczki mnożenia

Program Tabliczka mnożenia to możliwość interaktywnej nauki w szkole lub w domu.

87-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa2 Zadania z poziomu podstawowego dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej

Część zadań z wersji podstawowej może być wykonywana w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej

89-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-4-8-szkola-podstawowa2 Zadania na poziomie rozszerzonym dla uczniów klas 4-6

Poziom rozszerzony (mnożenie do 200) został przygotowany z myślą o uczniach klas 4-6 szkoły podstawowej.

66-umiejetnosci-matematyczne-dodawanie-liczenie-tworzenie-wzorow-i-sekwencji-kategoryzowanie Nauka działań matematycznych: mnożenie

Program zawiera zadania pozwalające ćwiczyć tabliczkę mnożenia.

96-kompatybilny-z-tablica-interaktywna Współdziałanie z tablicą interaktywną

Z programu Tabliczka mnożenia można korzystać na komputerze oraz z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

 

Dlaczego warto?

 • Zagadki matematyczne ‒ nauka w formie zabawy

Poza wiedzą podręcznikową i rozwiązywaniem zadań w zeszycie, tabliczkę mnożenia można ćwiczyć także kreatywnie! W tle wesołe miasteczko, a w nim zagadki do rozwiązania ‒ każde dziecko chętnie podejmie się takiego zadania. Działania wplecione w zabawę to metoda skutecznie zachęcająca do nauki:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

Program został przygotowany z ciekawym pomysłem na motywację do nauki. Przykładowo, „biletem wstępu” do wesołego miasteczka jest „brama wiedzy”. Stanowi ją tabela, która zawiera najważniejsze zasady mnożenia i wielokrotności liczb. Opanowanie tej wiedzy pozwala brać udział w dalszej zabawie. Dziecko zainteresowane czekającymi zadaniami chętniej podejdzie do zdobywania i utrwalania wiedzy. W pomysłowej  formie przekazywana jest także informacja o poprawności wykonania zadania. Za  prawidłowe odpowiedzi w tabeli wyników pokazuje się prawdziwy bilet na daną atrakcję, a za błędne ‒ fałszywy bilet. W ten humorystyczny sposób pokazane będzie, co jest opanowane do perfekcji, a nad czym jeszcze należy popracować.

 

 • Różnorodność zadań ‒ wiele zastosowań mnożenia

W programie Tabliczka mnożenia przedstawionych zostało 10 atrakcji, które mają na celu pokazać, że umiejętność mnożenia można wykorzystać na różne sposoby. Rozmaitości w multimedialnych materiałach sprawiają, że dziecko z zainteresowaniem przechodzi do kolejnych zadań i poziomów trudności:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

 • Atrakcyjna grafika zachęcająca do nauki

Program Tabliczka mnożenia jest bogaty w przyciągające wzrok grafiki. Klimat wesołego miasteczka został w nim oddany w bardzo dokładny sposób. Cyrk, statki, karuzele, delfinarium i znane z lunaparków atrakcje to dobry pomysł na zainteresowanie dziecka interaktywnymi zadaniami. Wszystko jest utrzymane w wesołej, barwnej kolorystyce:

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

 • Nauka mnożenia na różnych poziomach trudności do wyboru

Program Tabliczka mnożenia to możliwość doboru stopnia trudności do aktualnych potrzeb dziecka. Przed rozpoczęciem zabawy można ustawić:

 • maksymalny czynnik znajdujący się w iloczynie

 • maksymalną wartość wyniku.

W ten sposób uzyskać można 2 poziomy:

 1. Podstawowy ‒ mnożenie do 100

 2. Rozszerzony ‒ mnożenie do 200

Pozwala to stopniowo nabywać nowe umiejętności, a po opanowaniu poziomu podstawowego płynnie przejść do zadań rozszerzonych.  

 

SILCOM Tabliczka mnożenia

 

Główne informacje

Współpracujące systemy operacyjne:

 • Windows 8

 • Windows 10

 • Windows 11

Wymagania sprzętowe:

 • minimalne: procesor Intel Core i3 generacji 6 lub nowszej, wyjście audio dla głośników lub słuchawek, pamięć min. 4 GB RAM

 • zalecane: procesor Intel Core i5 generacji 7 lub nowszej, wyjście audio dla głośników lub słuchawek, pamięć min. 8 GB RAM

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej