Tablice Grafomotoryczne - Starszaki

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 160,00 zł

  155,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 5,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 155,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  155,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Tablice grafomotoryczne - starszaki powstał z myślą o starszych dzieciach powyżej 4 roku życia. Zawiera on trudniejsze, bardziej wymagające wzory niż wersja zestawu dla młodszych dzieci.

To fascynująca zabawa edukacyjna edukacyjna dla każdego dziecka, która pomoże mu rozwinąć jego zdolności manualne oraz kreatywność. Wodzenie palcem, rysikiem czy pędzelkiem po tabliczkach GoodWood to okazja do ćwiczenia precyzji oraz przygotowania dłoni do pisania. To ciekawa lekcja kaligrafii, dzięki której dziecko odkrywa świat i pobudza swoją wyobraźnię.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Wodząc rysik po tabliczkach dzieci będą ćwiczyć swoje zdolności manualne. Dzięki temu sprawniej będą wykonywać precyzyjne czynności dłoni takie jak rysowanie czy pisanie.

 • Pobudza wyobraźnię i kształtuję kreatywność

Tablice przedstawiają przyjaciół z lasu. Każde z sześciu zwierzątek nauczy dziecko innego wzoru. Przyjaciele z lasu sprawiają, że nauka pisania staje się przyjemną rozrywką – zabawą, w której świat odkrywa się wszystkimi zmysłami (polisensorycznie).

 

Zabawa polisensoryczna

 

 • Wiele sposobów na wykorzystanie

Aby urozmaicić zabawę a przy tym pobudzić inne zmysły takie jak węch, można wykorzystać naturalnie pachnące materiały, takie jak cynamon, anyż czy curry. Aby zaangażować również zmysł słuchu można włączyć muzykę, która stworzy odpowiednią atmosferę i maksymalnie zaangażuję dziecko do rozrywki. Wykorzystywanie wszystkich zmysłów podczas zabawy to tzw. nauczanie polisensoryczne, które w ogromnym stopniu wpływa na jego rozwój.

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Ta drewniana zabawka, stawiając na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie doskonale wpasowuje się w tę konwencję. Tablice cechują się ponadto nieskomplikowaną formą i estetycznym wykonaniem.

 

 

 • Zabawka ekologiczna o nowoczesnym designie, wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów

W tabliczkach GoodWood zastosowano sklejki liściaste z filmem melaminowym i ze wszystkimi niezbędnymi atestami. Tabliczki wykonano z najwyższej klasy sklejki o grubości 18 mm, polskiej produkcji. Rysik – drewno bukowe, polski producent Pędzelek – drewno bukowe, naturalne włosie – polski producent.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 3 dwustronne tabliczki

 • Drewniany rysik

 • Drewniany pędzelek

 

 

Główne informacje

Wymiary tabliczki to 15x21cm, grubość 18mm

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej