Tablice Grafomotoryczne - Starszaki

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 180,00 zł

  169,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  169,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Tablice grafomotoryczne - starszaki powstał z myślą o starszych dzieciach powyżej 4 roku życia. Zawiera on trudniejsze, bardziej wymagające wzory.

To świetna zabawa edukacyjna dla każdego dziecka, która pomoże mu rozwinąć jego zdolności manualne oraz kreatywność. Wodzenie palcem, rysikiem czy pędzelkiem po tabliczkach GoodWood to okazja do ćwiczenia precyzji oraz przygotowania dłoni do pisania. To ciekawa lekcja kaligrafii, dzięki której dziecko odkrywa świat i pobudza swoją wyobraźnię.

W naszej ofercie znajdziesz także wersję zestawu dla młodszych dzieci, który zawiera łatwiejsze, nieskomplikowane wzory.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwija motorykę małą

Wodząc rysik po tabliczkach dzieci będą ćwiczyć swoje zdolności manualne. Dzięki temu sprawniej będą wykonywać precyzyjne czynności dłoni takie jak rysowanie czy pisanie.

 • Pobudza wyobraźnię i kształtuję kreatywność

Tablice przedstawiają przyjaciół z lasu. Każde z sześciu zwierzątek nauczy dziecko innego wzoru. Przyjaciele z lasu sprawiają, że nauka pisania staje się przyjemną rozrywką – zabawą, w której świat odkrywa się wszystkimi zmysłami (polisensorycznie).

 

Zabawa polisensoryczna

 

 • Wiele sposobów na wykorzystanie

Aby urozmaicić zabawę a przy tym pobudzić inne zmysły takie jak węch, można wykorzystać naturalnie pachnące materiały, takie jak cynamon, anyż czy curry. Aby zaangażować również zmysł słuchu można włączyć muzykę, która stworzy odpowiednią atmosferę i maksymalnie zaangażuję dziecko do rozrywki. Wykorzystywanie wszystkich zmysłów podczas zabawy to tzw. nauczanie polisensoryczne, które w ogromnym stopniu wpływa na jego rozwój.

 • Zabawka ekologiczna o nowoczesnym designie, wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów

W tabliczkach GoodWood zastosowano sklejki liściaste z filmem melaminowym i ze wszystkimi niezbędnymi atestami. Tabliczki wykonano z najwyższej klasy sklejki o grubości 18 mm, polskiej produkcji. Rysik – drewno bukowe, polski producent Pędzelek – drewno bukowe, naturalne włosie – polski producent.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 3 dwustronne tabliczki

 • Drewniany rysik

 • Drewniany pędzelek

 

Główne informacje

Wymiary tabliczki to 15x21cm, grubość 18mm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej