Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Szkolenie z Audio-Psycho-Fonologii

 • Producent: NOWA ERA
 • 6 100,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  6 100,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  6 100,00 zł Wersje elektroniczne wysyłane są w formie klucza elektronicznego poprzez e-mail.
  Nie istnieje możliwość zakupu tego produktu za pobraniem (płatność przy odbiorze).
 • Dodaj recenzję:

Szkolenia z Audio-Psycho-Fonologii są podzielone na trzy etapy. Pierwsze dwa etapy są obowiązkowe dla terapeuty, który chce samodzielnie prowadzić terapię metodą profesora Alfreda Tomatisa (można rozpocząć prowadzenie terapii na predefiniowanych programach po zakończeniu szkolenia I poziomu). Trzeci poziom zapewnia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu ukończenia szkolenia.

Dzięki temu, że szkolenie prowadzone jest przez delegatów z ośrodka Atlantis, jak również przez samego Jozefa Vervoorta, słuchacz może czerpać wiedzę od największych autorytetów z tej dziedziny.

Szkolenie organizowane jest w urokliwym ośrodku "Zajazd nad Stawem Grabówko". W cenie kursu zawarte jest zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie, tak więc udział w szkoleniu można połączyć z mile spędzonym czasem w spokojnej, zjawiskowo pięknej okolicy.

W dniu zakwaterowania, jak również w dniu wyjazdu, organizator oferuje transport na trasie ośrodek - Dworzec Główny PKP w Gdańsku. Uczestnik może więc skorzystać z dojazdu pociągiem, rezygnując z samochodu. Kursy trwają 5 dni a zakwaterowanie jest zapewnione już w dniu poprzedzającym jego rozpoczęcie. Szkolenia mają formę wykładową, jak również warsztatową, dzięki czemu słuchacz jest w stanie poznać założenia metody w praktyce. Każdego dnia po kolacji uczestnik ma do dyspozycji czasu wolny i może korzystać z uroków ośrodka. Szkolenie z audio-psucho-fonologii

Szkolenie I stopnia obejmuje wprowadzenie i omówienie założeń metody, podstawy diagnozy, obsługę i podstawy programowania sprzętu oraz zajęcia praktyczne ze sprzętem.

Szkolenie II stopnia obejmuje o wiele bardziej dogłębne analizy testów, szerszy zakres zastosowania terapii, programowanie sprzętu oraz kładzie dużo większy nacisk na zrozumienie sposobu działania terapii, co pozwala terapeucie jeszcze skuteczniej prowadzić terapię.

Poziom III jest już najbardziej zaawansowanym poziomem - z naciskiem na część praktyczną i warsztatową. Poziom ten kończy się egzaminem.

Szkolenie z audio-psucho-fonologiiPo zakończeniu szkolenia słuchacz otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia z audio-psycho-fonologii z rąk samego Jozefa Vervoorta, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie oraz osobiście był uczniem samego profesora Alfreda Tomatisa.

Aktualne terminy:

 • I stopień:  14.01 - 18.01.2019, 13.05 - 17.05.2019*, 07.10 - 11.10.2019*
 • II stopień: 11.03 - 15.03.2019, 10.06 - 14.06.2019 *, 16.12 - 20.12.2019*
 • III stopień: 08.07 - 12.07.2019*

*termin szkolenia może ulec zmianie.

Zapoznaj się ze sprzętem

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami na temat sprzętu na naszym blogu.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej