Super zestaw 4 w 1

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 145,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  145,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  145,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  157,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  165,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  170,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_sup_zest
Dodaj do mojej listy

Super zestaw 4 w 1

Jeśli szukasz wyjątkowej i nowoczesnej zabawki, to w naszym sklepie znajdziesz SUPER ZESTAW 4 W 1! To niezwykła zabawka, w której znajdują się gry i zadania. Twoje dziecko grając nie tylko kreatywnie spędzi wolny czas, ale także, podczas zabawy, będzie trenowało funkcje wzrokowe i inne umiejętności poznawcze. Gra została zaprojektowana w ten sposób, aby ćwiczyć także takie procesy myślowe, jak pamięć czy kategoryzowanie.

SUPER ZESTAW 4 W 1 to nowoczesna i wielofunkcyjna zabawka, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To doskonały produkt, pozwalający dziecku poznać figury geometryczne. Umożliwia również tworzenie i zapamiętywanie różnych sekwencji.
SUPER ZESTAW 4 W 1 składa się z 141 tekturowych pasków oraz 72 elementów w postaci figur geometrycznych, występujących w czterech kolorach.
Z gry SUPER ZESTAW 4 W 1 mogą korzystać, zarówno dzieci ze stwierdzonymi różnego typu zaburzeniami rozwojowymi, jak i dzieci zdrowe, w celu doskonalenia funkcji poznawczych i pamięci.

Jak grać w grę SUPER ZESTAW 4 W 1?

W opakowaniu, oprócz wszystkich niezbędnych elementów, można znaleźć instrukcję z grami i zabawami dla najmłodszych. Warto dodać, że wraz z rozwojem dziecka, można dostosowywać poziom trudności gier do jego umiejętności poznawczych, dzięki czemu zabawka SUPER ZESTAW 4 W 1 jest grą uniwersalną.

Podczas zabawy dziecko może trenować identyfikowanie i układanie figur geometrycznych oraz ćwiczyć ich kategoryzacje, układanie wzorów z różnych elementów lub wskazywać, co się zmieniło w danym zestawie oraz czego brakuje. Warto także podczas wspólnej zabawy trenować z dzieckiem rozpoznawanie cech oraz umiejętności, związane z pamięcią i koncentracją uwagi.
Dziecko nauczy się także identyfikacji kolorów oraz budowania kategorii, opartych na jednej lub kilku cechach. SUPER ZESTAW 4 W 1 to idealna i wymarzona zabawka dla Twojego dziecka, która „rośnie razem z nim”.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej