Montessori Śruby i nakrętki - Zestaw A

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: MOYO MONTESSORI
 • Kod producenta: 8596027003527

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 109,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 124,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  124,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Zestaw śrubek i nakrętek przeznaczony jest dla małego majsterkowicza, który ukończył już trzeci rok życia. Doskonała pomoc Montessori dla rodziców i pedagogów, którzy cenią sobie zabawki wspierające rozwój motoryki małej podopiecznego. Śruby i nakrętki – zestaw A dodatkowo wspomaga integrację sensoryczną.

 

 

 

Śruby i nakrętki zestaw A- infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nieodzowne wsparcie w nauce rozróżniania wielkości. Dziecko, poprzez wkręcanie śrubek o różnych rozmiarach do otworów posiadających zróżnicowaną szerokość, uczy się rozpoznawać i rozróżniać rozmiary.

 • Pomoc w rozwoju i koordynacji ręka-oko. Zabawa polegająca na wkręcaniu śrubek i nakrętek pozytywnie wpływa na koordynację ruchów z tym, co dostrzega oko. Jeśli zauważysz u swego podopiecznego lub dziecka zaburzenia charakteryzujące się słabą precyzją ruchów, to nie zwlekaj – sięgnij po Śruby i nakrętki – Zestaw A. Pomoże on w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, która jest niezbędna przy wykonywaniu codziennych czynności, takich jak pisanie czy ubieranie się.

 • Trening chwytu pęsetowego. Wkręcanie śrubek (mały otwór – mała śrubka, duży otwór – duża śrubka) wymaga od dziecka precyzji i skupienia, a co za tym idzie – wspomaga rozwijanie chwytu pęsetowego, który w przyszłości wpłynie pozytywnie m.in. na umiejętność pisania i rysowania.

 • Nauka koncentracji i precyzji. Zabawa ta wymaga od dziecka staranności, co doskonale rozwija koncentrację oraz cierpliwość.

 

Co zawiera?

 • estetycznie wykonany uchwyt, z otworami na śruby, o wymiarach 31 x 9.5 x 7cm

 • śruby i nakrętki w różnych rozmiarach

 

Wszystkie pomoce Montessori posiadają certyfikaty i atesty dla użytych farb. Są to certyfikaty CE zgodności z normą europejską i En71. Użyte farby są bezpieczne dla dzieci.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej