Montessori Śruby i nakrętki - Zestaw A

 • Producent: MOYO MONTESSORI
 • Kod producenta: 8596027003527
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw śrubek i nakrętek przeznaczony jest dla małego majsterkowicza, który ukończył już trzeci rok życia. Doskonała pomoc Montessori dla rodziców i pedagogów, którzy cenią sobie zabawki wspierające rozwój motoryki małej podopiecznego. Śruby i nakrętki – zestaw A dodatkowo wspomaga integrację sensoryczną.

 

 

 

Śruby i nakrętki zestaw A- infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nieodzowne wsparcie w nauce rozróżniania wielkości. Dziecko, poprzez wkręcanie śrubek o różnych rozmiarach do otworów posiadających zróżnicowaną szerokość, uczy się rozpoznawać i rozróżniać rozmiary.

 • Pomoc w rozwoju i koordynacji ręka-oko. Zabawa polegająca na wkręcaniu śrubek i nakrętek pozytywnie wpływa na koordynację ruchów z tym, co dostrzega oko. Jeśli zauważysz u swego podopiecznego lub dziecka zaburzenia charakteryzujące się słabą precyzją ruchów, to nie zwlekaj – sięgnij po Śruby i nakrętki – Zestaw A. Pomoże on w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, która jest niezbędna przy wykonywaniu codziennych czynności, takich jak pisanie czy ubieranie się.

 • Trening chwytu pęsetowego. Wkręcanie śrubek (mały otwór – mała śrubka, duży otwór – duża śrubka) wymaga od dziecka precyzji i skupienia, a co za tym idzie – wspomaga rozwijanie chwytu pęsetowego, który w przyszłości wpłynie pozytywnie m.in. na umiejętność pisania i rysowania.

 • Nauka koncentracji i precyzji. Zabawa ta wymaga od dziecka staranności, co doskonale rozwija koncentrację oraz cierpliwość.

 

Co zawiera?

 • estetycznie wykonany uchwyt, z otworami na śruby, o wymiarach 31 x 9.5 x 7cm

 • śruby i nakrętki w różnych rozmiarach

 

Wszystkie pomoce Montessori posiadają certyfikaty i atesty dla użytych farb. Są to certyfikaty CE zgodności z normą europejską i En71. Użyte farby są bezpieczne dla dzieci.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

22-10-2021
Około 60% dzieci w wieku przedszkolnym jąkanie ustępuje samoistnie. Dzieci te bez korzystania z terapii logopedycznej zaczynają mówić płynnie. Niestety pozostaje grupa 40% dzieci, które po ukończeniu 7,8 lat nadal się jąkają. Szkoła ma duży wpływ na pogorszenie się problemu z...

więcej

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej