Sortowanie z miseczkami - niedźwiedzie

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057206931
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 109,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Sortowanie, to umiejętność ćwiczona już od najmłodszych lat, kiedy każdy maluch dzieli swoje zabawki na duże i małe. Z zestawem 60 kolorowych niedźwiadków masz możliwość przenieść te zabawy na wyższy poziom.

Wykorzystaj kolorowe miseczki i niedźwiadki do zabaw rozwijających umiejętności manipulacyjne. Wprowadź dziecko w świat liczb, sortowania, segregowania, tworzenia i dostrzegania wzorów i reguł. Cały proces przebiega w przyjemnej atmosferze zabawy. Dziecko samo będzie dążyć do zabawy, dzięki czemu pozna jedne z podstawowych umiejętności matematycznych.

Kolorowe sympatyczne niedźwiadki, pełne detali pomogą nie tylko opanować podstawowe umiejętności matematyczne. Będą też niezwykle prostą i jednocześnie skuteczną pomocą terapeutyczną, którą niejednokrotnie wykorzystasz w terapii funkcji poznawczych czy terapii ręki.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauczanie matematyki w trakcie zabawy

Wykorzystaj 6 kolorowych miseczek oraz 60 słodkich niedźwiadków do nauki liczenia, sortowania i tworzenia zbiorów. Dzieci uwielbiają kręcić spinnerem. Tu mamy do dyspozycji aż dwa. Jeden z nich wskazuje liczbę w zakresie 1-6, a drugi kolor. Teraz rozpoczyna się najlepsza zabawa w poszukiwanie odpowiedniej liczby niedźwiadków, w odpowiednim kolorze i dopasowanie ich do właściwej miseczki. Dzieci pokochają te kolorowe niedźwiadki, które pomogą im zrozumieć podstawowe zagadnienia matematyczne już w trakcie zabaw w domu czy przedszkolu.

 

 

 • Trwała i łatwa w czyszczeniu pomoc edukacyjna

Kolorowe niedźwiadki wykonano z wytrzymałego tworzywa, odpornego na czyszczenie. Każdy rodzic i nauczyciel przedszkola doceni te właściwości, a zabawka będzie towarzyszyć dzieciom przez wiele lat, wspierając ich umiejętności matematyczne.

 • Pomoc terapeutyczna do terapii funkcji poznawczych i motoryki

Zabawa w sortowanie to nie tylko dobre ćwiczenie matematyczne, ale także ciekawa forma terapii. Poszukiwanie odpowiedniej ilości figurek wśród różnokolorowych elementów, manipulowanie nimi, wkładanie do odpowiednich miseczek. Każda z tych czynności rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, mobilność paluszków i rąk oraz umiejętność dostrzegania i logicznego myślenia. Miłe chwile spędzone na atrakcyjnej zabawie, zaowocują w przyszłości brakiem problemów w obszarze motoryki małej.

 • Zabawka pełna detali i możliwości edukacyjnych

Urocze misie wykonano z wyjątkową dbałością o szczegóły. Wesołe minki, odstające noski, bujna czupryna czy filigranowe plecaczki. Spostrzegawczy maluch zauważy każdy detal w tych małych postaciach. Wykorzystaj to do przeprowadzenia pogadanki i rozwiń umiejętności opisowe dziecka. Kolorowe niedźwiadki przeprowadzą dziecko przez proces nauki dodawania, odejmowania, dostrzegania i tworzenia wzorów czy sortowania według kolorów.

 

 

 • liczenie i sortowanie według kolorów

 • nauka dodawania i odejmowania

 • nauka dostrzegania i tworzenia wzorów

Dołączone do zestawu miseczki są na tyle uniwersalne, że wykorzystasz je w wielu innych zabawach, polegających na sortowaniu i klasyfikowaniu. Możesz także dokupić inne elementy: warzywa czy owoce i powiększyć swój zestaw.

 

Co zawiera?

 • 6 kolorowych miseczek o średnicy 15 cm i głębokości 4 cm
 • 60 figurek niedźwiadków (10 z każdego koloru: odcienie czerwonego, zielonego, pomarańczowego, niebieskiego, żółtego i fioletowego)
 • 2x spinner (jeden z liczbami i jeden z kolorami)
 • Przewodnik aktywności z propozycjami zabaw

 

 

Główne informacje

Wiek: +3 lata
Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej