Sortowanie - niedźwiedzie (60 elementów)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057205965
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Sortowanie - niedźwiedzie (60 elementów) przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawa nim pozytywnie wpłynie na poszerzanie kluczowych umiejętności matematycznych, a także rozwój motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zdolności percepcyjnych. Manipulowanie dołączoną pęsetą ma na celu naukę prawidłowego chwytu, który będzie niezbędny podczas pisania i rysowania w wieku szkolnym. Z pomocą 60 małych niedźwiadków stworzysz inspirujące historie i rozwiniesz wyobraźnię. 

Zestaw można z powodzeniem wykorzystać w domu, przedszkolu, szkole i świetlicy. Będzie nieocenioną pomocą edukacyjną w gabinetach specjalistycznych oraz trafioną zabawką na prezent z okazji urodzin małego brzdąca.

 

 

 

47-od-3-roku-zycia Wiek 3+

Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

85-edukacja-przedszkolna2 Edukacja przedszkolna

Ta pomoc dydaktyczna stanowi świetne wyposażenie każdego przedszkola.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Manipulowanie pęsetą z zestawu uczy odpowiedniego chwytu, który daje podstawę do prawidłowego używania ołówka czy pióra. 

67-umiejetnosci-matematyczne-dodawanie-liczenie-tworzenie-wzorow-i-sekwencji-kategoryzowanie2 Umiejętności matematyczne

Z użyciem niedźwiadków można przeprowadzić wiele ćwiczeń matematycznych, np: sortowanie, układanie sekwencji, liczenie.

21-kreatywnosc2 Kreatywność i wyobraźnia

Tworzenie historyjek z wykorzystaniem zabawkowych niedźwiadków będzie pobudzało wyobraźnię i rozwijało kreatywność, a także poszerzy zasób słownictwa.

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój kluczowych umiejętności matematycznych

Dzięki zestawowi Sortowanie – niedźwiedzie dziecko będzie mogło stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie matematyki:

 1. Sortowanie - za pomocą pęsety pogrupuj misie według kolorów

 2. Rytmy - ułóż niedźwiadki zgodnie z rozpoczętym wzorem - rytmem. Możesz też wykorzystać własne pomysły.

 3. Kształtowanie umiejętności liczenia - licz kolejno elementy mające ten sam kolor. Na koniec policz wszystkie razem.­­­

 4. Dodawanie i odejmowanie, liczenie na konkretach - wykorzystaj kolorowe misie jako liczmany do rozwiązywania zadań matematycznych.

 5. Mnożenie i dzielenie - figurki posłużą jako ciekawa pomoc w nauce mnożenia poprzez wielokrotne dodawanie oraz dzielenia jako mieszczenie i podział.

 6. Układanie i rozwiązywanie prostych zadań z treścią - wymyślaj różne opowiadania, w których niedźwiedzie będą bohaterami zadania tekstowego. W ten sposób zabawa będzie naturalną formą nauki.

 

 • Rozwój motoryki małej i percepcji wzrokowej

Wykonanie niedźwiadków to niezwykła dbałość o szczegóły. Każda zabawkowa postać pobudzi percepcję wzrokową, czyli zdolność do dostrzegania, rozpoznawania  i różnicowania bodźców dostarczanych mózgowi dzięki oczom. Zabawa małymi elementami oraz wykonywanie ruchów angażujących dłonie i palce, pozytywnie wpłynie na doskonalenie motoryki małej. To bardzo ważne umiejętności na każdym etapie życia dziecka. Ich rozwój będzie miał wpływ na samodzielność malucha i umiejętność radzenie sobie w codziennych sytuacjach.

 

Sortowanie - niedźwiedzie to pomoc edukacyjna, z użyciem której ułatwisz dziecku wejść w świat matematyki. Nauka liczenia z niedźwiadkami to sama przyjemność!

 

 • Doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz chwytu pęsetowego

Pęseta zawarta w zestawie to przemyślany krok w kierunku rozwijania kluczowych umiejętności szkolnych. Manipulowanie nią ma na celu naukę odpowiedniego chwytu, który daje podstawę do prawidłowego używania ołówka, kredek, pędzla czy pióra. Dzięki tej zdolności mięśnie dłoni i ręki wolniej się męczą, a pismo jest staranne i dokładne. Chwytanie zabawnych misi pęsetą i przenoszenie ich w różne miejsca jest świetną okazją do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

 • Rozumienie świata - nauka kolorów

Zestaw Sortowanie – niedźwiedzie składa się z 60 elementów w 6 naturalnych barwach ziemi. Podczas zabawy dziecko ma możliwość dostrzegania
i porównywania kolorów z fragmentami otaczającego go świata, takimi jak słońce, ziemia, trawa, niebo, kwiaty. Oprócz nauki kolorów, maluch rozwija również ciekawość i umiejętność logicznego myślenia.

 

 • Sztuka ekspresyjna i projektowanie - zabawa z wyobraźnią

Niedźwiadki to zabawka, z użyciem której dziecko będzie kształtowało swoją wyobraźnię. Wspólna zabawa w większej grupie rówieśniczej pozwoli na stworzenie niewiarygodnych historii. Pomoże w integracji i pozwoli na projektowanie oraz tworzenie przedstawień teatralnych. Zapewni długą i ciekawą rozrywkę w domu, przedszkolu i szkole.

 

Co zawiera?

 • 60 niedźwiedzi w 6 różnych kolorach

 • pęseta

 • przewodnik po aktywności

 • rozmiar - 25 mm

 

Sortowanie - niedźwiedzie to pomoc dydaktyczna, z użyciem której ułatwisz dziecku wejść w świat matematyki. Nauka liczenia z zabawkowymi niedźwiedziami to sama przyjemność!

 

Główne informacje

 • Wiek: +3 lata

 • Produkt testowany zgodnie z najnowszymi brytyjskimi, europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek.

 • Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Ryzyko zadławienia małymi elementami.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej