Sortowanie - niedźwiedzie (36 elementów)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057205958
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 52,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  62,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Sortowanie niedźwiedzi to świetna zabawka sensoryczna dla najmłodszych, która zapozna ich z terminami takimi jak liczenie i sortowanie. Jest to dobra pomoc dydaktyczna do nauki matematyki, które doskonale sprawdzi się w rękach pedagogów i rodziców. Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka sortowania i kolorów – niedźwiedzie występują w różnych kolorach i wielkościach co daje pełen potencjał na różnorodne treningi umiejętności sortowania. Dzieci nie tylko uczą się podstawowych kolorów ale również muszą je poukładać w grupy o odpowiednich rozmiarach i pasujących do siebie kolorach. Zasady ustala opiekun co daje wiele sposobów na naukę.

 • Dzieci najchętniej i najszybciej uczą się poprzez zabawę. Dlatego zachęcamy, aby tworzyć takie formy ćwiczeń aby dawały pociechom jak największą swobodę myślenia w celu efektywniejszej nauki.

 • Pobudza wyobraźnię – zabawkę nie tylko można używać do ćwiczeń sortowania ale i do innych zabaw, a nawet i eksperymentów np.  łącząc je z innymi zabawkami sensorycznymi. Jest to ważny element ich rozwoju ponieważ dzięki kreatywnemu myśleniu pobudzają swoją ciekawość świata i otwierają się na nowe doświadczenia.

 • Rozwija umiejętności pracy w grupie – niedźwiedzi jest na tyle dużo, że idealnie nadają się do zabaw i nauk w grupie. Rozwija się wtedy ich umiejętność współpracy z innymi rówieśnikami oraz takie cechy jak dzielenie się i empatia.

 • Jest to doskonały sposób na odskocznię od nowoczesnej technologii – tabletów, telefonów i komputerów. Zbyt długie gry w elektronicznej formie są głównym źródłem zbyt silnej stymulacji bodźców u dziecka. Kolejnym negatywnym skutkiem jest także psucie wzroku poprzez światło niebieskie emitowane przez ekrany, które także wpływa na pogorszenie jakości snu dziecka.

 

Co zawiera?

W zestawie mamy 36 niedźwiedzi w 4 kolorach- niebieski, czerwony, żółty, zielony. W 3 różnych gramaturach – 4gram, 8 gram, 12 gram.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej