Sortowanie - niedźwiedzie (36 elementów)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057205958
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 52,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  62,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Sortowanie niedźwiedzi to świetna zabawka sensoryczna dla najmłodszych, która zapozna ich z terminami takimi jak liczenie i sortowanie. Jest to dobra pomoc dydaktyczna do nauki matematyki, które doskonale sprawdzi się w rękach pedagogów i rodziców. Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka sortowania i kolorów – niedźwiedzie występują w różnych kolorach i wielkościach co daje pełen potencjał na różnorodne treningi umiejętności sortowania. Dzieci nie tylko uczą się podstawowych kolorów ale również muszą je poukładać w grupy o odpowiednich rozmiarach i pasujących do siebie kolorach. Zasady ustala opiekun co daje wiele sposobów na naukę.

 • Dzieci najchętniej i najszybciej uczą się poprzez zabawę. Dlatego zachęcamy, aby tworzyć takie formy ćwiczeń aby dawały pociechom jak największą swobodę myślenia w celu efektywniejszej nauki.

 • Pobudza wyobraźnię – zabawkę nie tylko można używać do ćwiczeń sortowania ale i do innych zabaw, a nawet i eksperymentów np.  łącząc je z innymi zabawkami sensorycznymi. Jest to ważny element ich rozwoju ponieważ dzięki kreatywnemu myśleniu pobudzają swoją ciekawość świata i otwierają się na nowe doświadczenia.

 • Rozwija umiejętności pracy w grupie – niedźwiedzi jest na tyle dużo, że idealnie nadają się do zabaw i nauk w grupie. Rozwija się wtedy ich umiejętność współpracy z innymi rówieśnikami oraz takie cechy jak dzielenie się i empatia.

 • Jest to doskonały sposób na odskocznię od nowoczesnej technologii – tabletów, telefonów i komputerów. Zbyt długie gry w elektronicznej formie są głównym źródłem zbyt silnej stymulacji bodźców u dziecka. Kolejnym negatywnym skutkiem jest także psucie wzroku poprzez światło niebieskie emitowane przez ekrany, które także wpływa na pogorszenie jakości snu dziecka.

 

Co zawiera?

W zestawie mamy 36 niedźwiedzi w 4 kolorach- niebieski, czerwony, żółty, zielony. W 3 różnych gramaturach – 4gram, 8 gram, 12 gram.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej