Small Foot Przybijanka dla dzieci - Robot

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972115720
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Przybijanka dla dzieci – Robot to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 6 roku życia. Przypinanie elementów robota do korkowej tablicy wymaga od najmłodszych precyzyjnych ruchów ręką, a także koncentracji uwagi. Regularne zabawy z wykorzystaniem drewnianego zestawu Small Foot wpłyną pozytywnie na poprawę zdolności manualnych.

Zachęć dziecko do wymyślania historyjek z udziałem robotów, dzięki takim zabawom rozwiną nie tylko swoją kreatywność, oraz wyobraźnię, a także aparat mowy. Opowiadanie własnych, wymyślonych historii oraz wcielanie się w dane role świetnie się do tego przyczynia.

Wbijanie pinezek drewnianym młotkiem to niemałe wyzwanie. Manipulując młoteczkiem dzieci będą rozwijały koordynację wzrokowo-ruchową. Główne elementy układanki zostały wykonane z drewna.

Cały zestaw został zamknięty w wygodnym do przechowywania opakowaniu. Odkładając wszystkie elementy do pudełka nauczysz malucha porządku, a jego ulubione zabawki nie zostaną rozrzucone po zakamarkach pokoju.

 

 

 

18-koncentracja-pamiec-skupienie3 Koncentracja uwagi

Przybijanie pinezek to świetny sposób na doskonalenie koncentracji uwagi.

106-kreatywnosc2 Kreatywność i wyobraźnia

Tworzenie historyjek z wykorzystaniem robotów będzie pobudzało wyobraźnię i rozwijało kreatywność, a także poszerzy zasób słownictwa.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Wbijanie pinezek wymaga precyzyjnego ruchu ręki, regularne ćwiczenia z zestawem rozwijają motorykę małą.

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej

Dobrze rozwinięta koordynacja ręka-oko jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności, takich jak pisanie, rysowanie, wiązanie butów. Układanie kształtów, własnych sekwencji, przybijanie elementów pinezkami, to wszystko czynności, które angażują koordynację wzrokowo-ruchową.

 

Small Foot Przybijanka dla dzieci - Robot

 

Dzieci mają możliwość nie tylko przybijać pinezkami elementy do tablicy, ale również układać je w dowolnym innym miejscu czy odrysowywać kształty. Kluczowe jednak dla procesu rozwoju kreatywności jest wymyślanie własnych historii oraz wcielanie się w rolę. Dodatkowo taka aktywność wspiera rozwój zasobu słownictwa. Kreatywność zapewnia nam nowe pomysły, chęć odkrywania świata oraz eksperymentowania.

 

Przybijanka z młotkiem - Robot

 

Masz pewność, że kupujesz zabawkę trwałą i odporną na uszkodzenia. Posłuży ona przez wiele lat i przetrwa niejedne zwariowane zabawy, dlatego śmiało może być wykorzystywana w przedszkolu czy salach zabaw.

 

Przybijanka korkowa dla dzieci - Roboty

 

 • Odskocznia od nowoczesnej technologii

W dzisiejszych czasach dzieci niechętnie wykorzystują tradycyjne zabawki. Przybijanka robot to ciekawa i niecodzienna zabawka, która zwróci uwagę dzieci i zachęci je do produktywniejszego spędzania czasu. Stwarzanie własnej historii oraz bohaterów daje najmłodszym wiele frajdy.

 

Co zawiera?

 • drewniany młoteczek,

 • 1 korkowa tablica,

 • 8 szablonów do układania,

 • pinezki,

 • elementy z otworem do przypinania.

 

Przybijanka - zabawki z drewna

 

Główne informacje

Materiał: drewno, metal

Wiek: 6+

Waga z opakowaniem: 0,54 kg

Wymiary: tablica korkowa (24 x 17 x 1 cm), młotek (14 x 2 x 4 cm)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej