Small Foot Przewlekanka Ser I Mysz

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972110534
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 29,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 40,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  40,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Przewlekanka Ser i Mysz zapewnia nieograniczoną ilość kombinacji przejścia myszki przez ser, co sprawi, że dziecko nie znudzi się, a przy okazji wesprze swój rozwój. Zabawka sensoryczna jest niezwykle trwała, ponieważ została wykonana z czystego drewna bukowego. Dzięki temu maluchy mają możliwość pomalować zabawkę na swój własny sposób. Przewlekanie i nawlekanie to czynności, które trenują koordynacje wzrokowo-ruchową. Jest to podstawowa funkcja poznawcza, której deficyty oddziałują na działanie całego organizmu. Taka aktywność wspiera koncentrację, która w szczególności wykorzystywana jest podczas rozwiązywania zadań i problemów. Jest to produkt, który idealnie się sprawdzi w gabinetach terapeutycznych, w przedszkolu lub w domowym zaciszu podczas zabaw z rodzicami.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Przewlekanka pomaga się skoncentrować.

Niektóre dzieci mają problemy z koncentracją podczas wykonywania zadań. Przez to maluchy robią daną czynność zbyt długo lub mają duże trudności z wykonaniem jej. Dziecko przeplatając sznurek, wchodzi w stan skupienia i izoluje się na bodźce zewnętrzne. Dzięki temu uczy się pewnego  mechanizmu, który polega na koncentrowaniu się przy wykonywaniu poleceń. To z kolei przekłada się na szybsze zdobywanie nowych umiejętności i łatwiejszą naukę w szkole.

 

 • Zabawka, która wspiera rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Doskonalenie umiejętności koordynacji ręka-oko to kluczowy element prawidłowego rozwoju dziecka. Jest to zdolność, którą wykorzystujemy na każdym kroku w naszym życiu na przykład podczas ubierania się, jedzenia, pisania czy rysowania. Dzieci, które przejawiają nie prawidłowości rozwoju tej umiejętności, są niepewne siebie, mają problemy w rzucaniu, łapaniu przedmiotów, źle trzymają ołówek. Dlatego tak ważne jest, aby doskonalić koordynację wzrokowo–ruchową.           

Przewlekanka ze sznurkiem - ser i mysz, będąca ciekawą, drewnianą zabawka dla najmłodszych.

 • Świetna odskocznia od technologii.

Guziki są doskonałym pomysłem, aby oderwać dziecko od ekranu tabletu czy smartfona. Urządzenia te emitują światło niebieskie, które niekorzystnie wpływa na wzrok dorosłych a co dopiero najmłodszych. To światło blokuje wydzielania hormonu snu – melatoniny, co sprawia, że  trudniej nam zasnąć. Zbyt długie przesiadywanie przed monitorem powoduje, że dziecko odbiera zbyt dużo bodźców i jest pobudzone. Zabawka ser i mysz pomaga się skupić i wyciszyć. Są to solidne argumenty, które przekonają cię do tradycyjnych zabawek.

 

Drewno bukowe to jeden z najtrwalszych materiałów, z którego wykonuje się zabawki dla dzieci. Zabawka mysz i ser jest zrobiona z czystego drewna, dzięki temu dzieci mogą pomalować zarówno ser, jak i mysz tak jak chcą. Produkt ma wysoką trwałość, dzięki czemu nada się zarówno do przedszkola, jak i do gabinetów terapeutycznych. Nie musisz martwić o kolejne koszty związane z kupnem kolejnych zabawek sensorycznych.

 

Główne informacje

 • Wymiary: 12 x 5 x 5,5 cm.

 • Wiek: +3

 

Nawlekanie sznurka przez dziurawy ser to niepozorna zabawka sensoryczna, która wciągnie każdego malucha.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej