Small Foot Przebijanka pastelowa

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972117236

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 59,00 zł

  51,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 59,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 8,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 66,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  66,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Small Foot Przebijanka pastelowa to zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko nabywa nowe umiejętności. Drewniane zabawki są bezpieczne i ponadczasowe. Już najmłodsze dzieci mogą kreatywnie spędzić czas dzięki pastelowej przebijance z młotkiem.

Wykorzystując ją w zabawie z dzieckiem, wspomagasz jego rozwój ruchowy i intelektualny. Wprowadź je w świat barw, naucz precyzyjnych ruchów i zręczności dzięki pastelowym kołkom umieszczonym w drewnianej obudowie oraz młotkowi do ich przebijania.

Możesz ją wykorzystać w celach terapeutycznych, stymulując rozwijające się zmysły dziecka. Ta zabawka terapeutyczna przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka i zabawa w jednym

Wykorzystaj 6 pastelowych kołków do nauki kolorów, rozróżniania ich odcieni, porównywania. Dzięki temu wprowadzisz dziecko w świat barw i połączysz to z dobrą zabawą. Nauka nie musi kojarzyć się z nudą - drewniana przebijanka pozwoli dziecku czerpać radość ze zdobywania nowych umiejętności.

Small Foot Przebijanka pastelowa

 • Zabawka wspomagająca rozwój sensoryczny

Integracja sensoryczna pozwala prawidłowo odczuwać docierające do człowieka bodźce. Pokaż dziecku, że drewniane kołeczki w pastelowych kolorach może przebić jednym mocnym ruchem młotka lub kilkoma słabszymi. Takim ćwiczeniem wspomożesz czucie głębokie dziecka - to, które płynie z mięśni i stawów. Jest ono niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu zmysłów i adekwatnym reagowaniu na bodźce zewnętrzne.

 

 • Pomoc terapeutyczna w atrakcyjnej formie

Dzieci lubią manipulować przedmiotami, poruszać nimi i obserwować efekt swoich działań. Wbijanie kolorowych kołków będzie dla nich świetną zabawą, a dodatkowo zaowocuje w przyszłości w trakcie nauki pisania. Dzięki trenowaniu ręki i nadgarstka dziecko stymuluje rozwój mięśni odpowiedzialnych za prowadzenie długopisu i precyzyjny zapis. Zabawa w przebijanie wspomaga rozwój dziecka w zakresie motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz koncentracji uwagi.

 

Small Foot Przebijanka pastelowa

 

 • Ponadczasowa zabawka wielopokoleniowa

To dobra zabawka dla młodszych i starszych dzieci. Wystarczy wbić kołeczki, obrócić przebijankę na drugą stronę i zacząć bawić się od nowa. Umieszczone w gumowej obręczy kołki nie wypadają, więc nie ma obawy, że się zagubią.
Dzięki wysokiej jakości materiałów przebijanka może być używana przez wiele pokoleń: nie niszczy się i można łatwo utrzymać ją w czystości.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera drewnianą obudowę z 6 kolorowymi kołkami oraz młotek.

 

Small Foot Przebijanka pastelowa

 

Główne informacje

 • Wiek: 18 miesięcy+
 • Materiał wykonania: drewno, metal
 • Waga z opakowaniem: 0,57 kg
 • Wymiary:
  • obudowa: 22x9x12 cm
  • młotek: 17x5,5x3,5 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Small Foot Przebijanka pastelowa

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej