Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972119575

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 89,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 89,00 zł

  78,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 89,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Czy można zagwarantować fascynującą zabawę, która sprawi dziecku niezrównaną radość i jednocześnie przemycić w tym samym czasie naukę matematyki? Oczywiście, że można! Edukacja poprzez zabawę to najlepsza metoda, jaką człowiek do tej pory wymyślił. Wypływa ona z naturalnej potrzeby dziecka i gwarantuje sukces!

Większość z nas z pewnością wie, jak bardzo maluchy uwielbiają budować wieże i później je burzyć. Sprawia to brzdącom ogrom szczerego, niekontrolowanego śmiechu, który ogarnia wszystkich będących w pobliżu. Nareszcie można coś rozwalać bez ponoszenia konsekwencji! Taką właśnie frajdę zapewnią dzieciom Kostki do układania z cyframi "Safari". Dzięki nim młodzi mistrzowie budowy przetestują swoje umiejętności i poznają pierwsze cyfry. Wspaniałe wzornictwo z motywami przyjaznych zwierząt z królestwa safari sprawi, że nasze pociechy z wielką przyjemnością będą sięgać po te urocze pudełka i testować je w różnorodnych zabawach. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. To okres, w którym dokonują się ważne skoki rozwojowe, warto więc zadbać o inspirujące otoczenie, w którym będzie przebywał nasz maluch.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka matematyki poprzez zabawę

Kostki do układania z cyframi "Safari" to niezwykła pomoc edukacyjna, dzięki której w łatwy sposób zapoznasz dziecko ze światem matematyki. Wykorzystaj je do wprowadzania pierwszych cyfr, stosując metodyczne rozwiązania. Zobacz, jak możesz to zrobić:

- Co to za cyfra? Układajcie kostki, pokazując cyfry i głośno je wymawiając. Następnie policzcie zwierzęta, których jest dokładnie tyle, ile wskazuje liczba. Na pudełkach są również figury geometryczne. Sprawdźcie, czy na pewno jest ich tyle samo, co zwierząt?

- Zapełniajcie pudełka taką ilością przedmiotów, aby ich liczba zgadzała się z tą na kartoniku.

- Wybierajcie pudełka i pokazujcie tyle palców, ile wskazuje dana liczba.

- Dlaczego pudełka są różnej wielkości? Zauważcie, że "rosną" one wraz z liczbami. Im większa liczba, tym większe pudełko.

- Co jest większe, a co mniejsze? Zapoznaj dziecko z cechami wielkościowymi i porównywaniem.

- Układajcie pudełka od najmniejszego do największego i na odwrót, ucząc przy tym również liczenia wstecz, od 10 do 1.

- Jak wysoki jest misiu, jak duża jest moja lalka? Zanim dziecko nauczy się posługiwać linijką czy metrem stolarskim/krawieckim, dokonujcie pomiarów na różne sposoby. Przy pomocy Kostek do układania z cyframi "Safari" zmierzcie, do którego pudełka sięgają rzeczy dziecka. Czy znajdziecie zabawkę, która jest wyższa od wieży?

- Które pudełko waży więcej? Kształtujcie pojęcie jednostki masy, wkładając do pudełek różne przedmioty i ważąc je w rękach.

Przy pomocy oferowanego produkty dzieci nauczą się również rozpoznawania i rozróżniania kolorów.

Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

Wszyscy dobrze wiemy, jak wiele wysiłku i pracy kosztuje małe dziecko ułożenie wieży z klocków. Jeżeli uda się to zrobić, maluch osiąga prawdziwy sukces i jest z siebie naprawdę dumny. To czas, w którym uczy się, jak pokonywać trudności i nie tracić wiary w siebie. W czasie budowania ćwiczy koncentrację uwagi, skupienie i niebywałą cierpliwość. Doskonali również motorykę dużą i małą, niezbędną w późniejszej edukacji. Zabawa ta jest dla brzdąca niezwykłym doświadczeniem. Układając wieżę i rozwalając ją, nie tylko świetnie się bawi, ale rozwija także zdolność logicznego, przyczynowo-skutkowego myślenia.

 

Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

 

 • Sposób na naukę porządku i samodzielności

Od kiedy warto jest uczyć dziecko porządku? Od najwcześniejszych lat jego życia! W jaki sposób? Poprzez zabawę! Kostki do układania z cyframi "Safari" mogą służyć jako pojemniki do przechowywania drobnych zabawek lub przenoszenia ich w odpowiednie miejsce. Z łatwością posegregujecie w nich rzeczy dziecka według kolorów, wielkości lub liczby. Pudełka mogą stać się skrytką na skarby, przechowalnią, domkiem dla małych lalek lub garażem dla samochodów. W ten sposób nauczysz dziecko, że wszystko ma swoje miejsce. Po zakończeniu zabawy kostki można z łatwością włożyć jedna w drugą i w ten sposób je przechowywać.

 

Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

 

Co zawiera?

10 kartonowych pudełek w rozmiarach od 5x5x5 cm do 14x14x14 cm

 

Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

 

Główne informacje

Wiek: +12 miesięcy

Skład: papier – karton

Waga z opakowaniem: 1.20 kg

Produkt spełnia powszechne normy dotyczące bezpiecznych zabawek, został przetestowany pod kątem substancji toksycznych zgodnie z normą EN 71-3.

Small Foot Kostki do układania z cyferkami - Wieża Safari

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej