Small Foot Klocki Domino

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972114020
 • 165,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 165,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  165,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zabawa klockami to jedna z ulubionych aktywności dzieci. Daje możliwość tworzenia i konstruowania, pobudza wyobraźnię, ćwiczy koncentrację uwagi i umiejętność skupiania się. Klocki zapewniają niekończącą się i różnorodną rozrywkę. Szczególną frajdę dla całej rodziny, od maluszka do najstarszego członka, umożliwią Small Foot Klocki Domino.

To aż 480 różnokolorowych kostek, przeznaczonych dla dzieci powyżej 3 roku życia, z których można zbudować ogromny tor przeszkód. Dodatkowe, drewniane kształty i schody podnoszą poziom trudności w trakcie układania. Na ostatni element z tej misternej konstrukcji czeka wieża z dzwoneczkiem, która daje sygnał, że dzieło udało się doprowadzić do końca! Radość z oczekiwania, czy uda się zbudować trasę z drewnianych słupków tak, by się nie zawaliła, jest naprawdę ogromna!

Small Foot Klocki Domino będą wspaniałym prezentem dla małych i dużych majsterkowiczów, a także dla hobbystów układania klocków domino, którzy prześcigają się w wymyślaniu niezwykłych wzorów i spirali, efektownie wprawianych w ruch. To również świetny produkt dla przedszkoli, szkół i świetlic, który zapewni długą zabawę, pełną wyzwań i emocji.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa pełna oczekiwania i wrażeń

Kto z nas pamięta, jak wiele radości przynosiło budowanie gigantycznego węża z klocków? Ile razy ta misternie układana konstrukcja zawalała się przed czasem, wywołując lawinę emocji? Zabawa trwała wiele godzin, a efekt końcowy nie mógł się równać niczemu innemu! Dzisiaj możemy wrócić do tej niezwykłej rozrywki wraz ze swoimi dziećmi i innymi członkami rodziny. Komu uda się wytrwać do końca i stworzyć najwspanialszą spiralę z klocków? Kto wykona decydujący gest i wprawi konstrukcję w ruch? Dzięki produktowi Small Foot Klocki Domino dzieci przeżyją niesamowitą przygodę nie tylko podczas zabawy w domu, ale także w przedszkolu, świetlicy i szkole.

 

Klocki domino to gwarancja wielu godzin rozwijającej zabawy

 

 • Doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej

Zabawa Small Foot Klockami Domino to wspaniały sposób na rozwijanie koordynacji ręka - oko. Budując różnorodne konstrukcje, dziecko angażuje zmysły wzroku i dotyku, doskonaląc umiejętności motoryki małej.

 

Domino drewniane wpływa korzystnie na rozwój zdolności manualnych

 

 • Rozwijanie koncentracji uwagi, cierpliwości i umiejętności skupiania się

Żeby stworzyć bezbłędną konstrukcję, umożliwiającą strącenie wszystkich słupków od początku do końca, potrzebna jest niesamowita koncentracja uwagi. Najmniejszy błąd potrafi zniweczyć długą pracę i zniszczyć cały wysiłek. Small Foot Klocki Domino zapewnią doskonałą podstawę do rozwijania umiejętności skupiania uwagi, mobilizacji i cierpliwości. Nabycie tych zdolności będzie niezwykle przydatne w życiu codziennym, a także w relacjach między rówieśnikami i podczas nauki w szkole.

 

Domino do układania nauczy najmłodszych cierpliwości oraz koncentracji uwagi

 

Drewniane, kolorowe klocki mogą stanowić podstawę do doskonalenia wielu umiejętności matematycznych. Dzięki nim dziecko nauczy się sortowania według kolorów i stworzy pierwsze zbiory. Słupki będą konkretnym materiałem do nauki liczenia, dodawania i odejmowania, a nawet mnożenia i dzielenia jako mieszczenie i podział. Dzięki kolorom maluch może układać różne rytmy lub je odwzorowywać. To niezbędne umiejętności, które dziecko nabywa w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

 

Domino gra dla dzieci zapakowana w estetyczne pudełko

 

 • Wykorzystanie klocków do różnorodnych zabaw

Small Foot Klocki Domino  można wykorzystać do wielu różnych zabaw. Zbudujecie z nich zamki dla rycerzy i księżniczek, domy i garaże. Dzięki nim powstaną wieże, tory przeszkód i trasy dla samochodzików. Drewniane słupki nadadzą się również do gry w klasyczną Jengę.

Domino dla dzieci drewniane to pomysł na prezent dla dzieci 3+

 

Co zawiera?

 • 480 różnokolorowych, drewnianych kostek o wymiarach 4,5 x 2 x 0,5 cm

 • dzwonnicę - ok. 9 x 3 x 9,5 cm

 • drewniane kształty i schody

 

Główne informacje

Wiek: +3 lata

Skład: drewno, elementy metalowe

Produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN 71-3, został dokładnie przetestowany pod kątem substancji toksycznych przez niezależne organy kontrolne w Niemczech.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej