Small Foot Gra Zręcznościowa - Ściana do wspinaczki

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972051714
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 589,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 589,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  589,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra zręcznościowa „Ściana do wspinaczki” od firmy Small Foot to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Drewniana tablica przypominająca wyglądem ściankę wspinaczkową nie przypadkowo kojarzy się ze sportem – podczas gry dziecko musi wykonywać dynamiczne ruchy, co poprawia jego kondycję oraz sprawność fizyczną, która pomaga mu w prawidłowym wykonywaniu codziennych czynności. Dodatkowo kształtuje umiejętności z zakresu małej i dużej motoryki, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Podczas zabawy maluch uczy się logicznego myślenia oraz odpowiedniej koncentracji. Produkt jest idealnym rozwiązaniem na ciekawe spędzenie czasu wolnego, a w dodatku mogą się nim bawić jednocześnie dwie osoby. Tablica składa się na pół, dzięki czemu jest łatwa w przechowywaniu.

 

 

 

Dlaczego warto?

Podczas zabawy angażuje się cały aparat ruchu – zarówno sprawność ogólna, jak i typowo manualna. Dziecko musi skupić się na precyzyjnych ruchach dłoni, ale i całego ciała, aby kula prawidłowo pokonała tor ruchu i nie spadła poza planszę.

 

 • Poprawia sprawność fizyczną

Dynamiczne ruchy wykonywane w czasie gry mają wpływ na rozwój kondycji dziecka, co pomoże mu polepszyć jego sprawność fizyczną. Wbrew pozorom nie jest to związane tylko ze sportem, ale i płynnym wykonywaniem czynności życia codziennego takich jak chwytanie, układanie różnych przedmiotów, samodzielne ubieranie się, sprzątanie itp.

 

 • Rozwija zainteresowanie sportem

Zabawka przypominająca wyglądem ściankę wspinaczkową może być początkiem przygody z różnego rodzaju dyscyplinami sportu. Może to być na przykład koszykówka, czy piłka ręczna, przy których ważne jest rzucanie i chwytanie  (podobnie jak w grze) lub prawdziwa ścianka wspinaczkowa.

 

 • Wspiera koordynację ręka-oko

Zabawka ćwiczy również sprawność wzrokowo-ruchową, czyli synchronizowanie ruchów z tym, co widzimy. Dzięki temu dziecko nie będzie miało problemów z wykonywaniem podstawowych czynności, takich jak prawidłowe chwytanie i rzucanie czy utrzymanie równowagi.

 

Przeprowadzenie kuli przez planszę wymaga nie tylko dużej sprawności manualnej, ale również przemyślanych ruchów i odpowiedniej koncentracji. Podczas zabawy dziecko musi obmyślić pewnego rodzaj strategię – co zrobić, aby kula pokonała odpowiedni tor i nie wypadła za pole gry.

 

 • Gwarantuje dobrą zabawę

Zabawka jest skonstruowana w taki sposób, że jednocześnie mogą się nią bawić dwie osoby. Może to być dobre rozwiązanie dla dwójki rodzeństwa lub rówieśników, którzy chcą ciekawie spędzić czas niekoniecznie robiąc to przed ekranem monitora.

 

 • Łatwe przechowywanie

Tablicę można łatwo złożyć, dzięki czemu nie stanowi problemu w przechowywaniu. Można ją spokojnie trzymać w dziecięcym pokoju lub schowku i rozłożyć w dowolnym momencie.

 

Główne informacje

Wymiary: Około  58 x 103 x 110 cm

Wiek: Powyżej 3 roku życia

Materiał: drewno

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej