Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972122377
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 95,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 95,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  95,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana to gra edukacyjna dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Dzięki niej dziecko wesoło spędzi czas z najbliższymi, doskonale się bawiąc i czerpiąc radość ze wspólnej rozrywki.

Zabawka z serii „4 Friends” prezentuje wesołą farmę z owcami, które chciałyby wydostać się za ogrodzenie. Jak im pomóc? Wystarczy wybić dziurę w murze, nie uszkadzając go całkowicie. Wtedy zbudzi się śpiący u góry pies i pokrzyżuje plany owiec!

Drewniana gra zręcznościowa pozwoli dziecku na doskonalenie refleksu, zdolności manualnych oraz koncentracji uwagi. Wykorzystaj ją jako pretekst do pobudzania kreatywności dziecka. Baw się i jednocześnie stymuluj zmysły - pokaż swojemu dziecku, że naukę i zabawę można ciekawie połączyć.

Pomoc terapeutyczna przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ćwiczy zręczność dziecka

Gra Chwiejna ściana to dobry sposób na ćwiczenie zręczności dziecka. Pozwól mu samodzielnie zbudować mur. To zadanie przypomina zabawę klockami i układanie wieży, co dzieci bardzo lubią. Pokaż, jak ułożyć klocki, by budowla stała jak najdłużej.

Stukając w mur, gracz musi precyzyjnie operować młotkiem, by nie zburzyć całej ściany. Gdy tak się stanie, uczestnik przegrywa, runda się kończy i układanie należy rozpocząć od nowa.

 

 

Takie ćwiczenia doskonalą precyzję ruchów. Dzieci zauważają rolę staranności w uzyskaniu oczekiwanego efektu i ciąg przyczynowo-skutkowy na płaszczyźnie akcja-reakcja.

 

 • Pozytywnie wpływa na nastrój

Gry zręcznościowe poprawiają nastrój uczestników. Baw się razem z dzieckiem lub stwórz miejsce do jego gry z przyjaciółmi. Umieść psa na szczycie muru i starajcie się go nie obudzić. Stukajcie załączonymi w zestawie młotkami w wybrane cegiełki i dobrze spędźcie czas. Zobacz, jak w trakcie zabawy dziecko się odpręża, jak poprawia mu się humor i cieszy się ze wspólnie spędzonych chwil.

Gra w towarzystwie najbliższych poprawia relacje, zacieśnia więzi i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Są to czynniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania dziecka w społeczeństwie.

 

 • Poprawia koncentrację uwagi

Najmłodsi dopiero zdobywają umiejętność skupiania się na swoich zadaniach. Nie potrafią dłużej utrzymać uwagi - trzeba je tego nauczyć, ta pomoc terapeutyczna im w tym pomoże.

Układaj razem z dzieckiem mur, zaproponuj, by robiło to w ciszy i się skupiło, niech to zadanie wykona, najlepiej jak potrafi.

 

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

Takie ćwiczenie to dobry trening dla rozwijania umiejętności utrzymywania dłuższych stanów skupienia. Pobudzi myślenie dziecka i uruchomi jego wyobraźnię. Dzięki temu zadaniu wspomożesz koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę małą, które są odpowiedzialne m.in. za prawidłowy przebieg uczenia się pisania.

 

 • Jest bezpieczna dla najmłodszych

Drewniane zabawki są ponadczasowe i służą długie lata. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, trudno je zniszczyć czy uszkodzić mechanicznie.

Brak małych elementów powoduje, że w układanie muru dziecko może bawić się w grupie przyjaciół lub samo bez obawy o jego bezpieczeństwo.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera drewniany stelaż, cegiełki, dwa młotki oraz figurkę psa.

 

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

 

Główne informacje

Wiek: 4+

Materiał wykonania: drewno

Waga z opakowaniem: 0,60 kg

Wymiary:

 • ściana: 24x7,5x16 cm
 • młotki: 12x5 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej