Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972122377

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 95,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 95,00 zł

  82,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 95,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 13,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 97,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  97,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana to gra edukacyjna dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Dzięki niej dziecko wesoło spędzi czas z najbliższymi, doskonale się bawiąc i czerpiąc radość ze wspólnej rozrywki.

Zabawka z serii „4 Friends” prezentuje wesołą farmę z owcami, które chciałyby wydostać się za ogrodzenie. Jak im pomóc? Wystarczy wybić dziurę w murze, nie uszkadzając go całkowicie. Wtedy zbudzi się śpiący u góry pies i pokrzyżuje plany owiec!

Drewniana gra zręcznościowa pozwoli dziecku na doskonalenie refleksu, zdolności manualnych oraz koncentracji uwagi. Wykorzystaj ją jako pretekst do pobudzania kreatywności dziecka. Baw się i jednocześnie stymuluj zmysły - pokaż swojemu dziecku, że naukę i zabawę można ciekawie połączyć.

Pomoc terapeutyczna przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ćwiczy zręczność dziecka

Gra Chwiejna ściana to dobry sposób na ćwiczenie zręczności dziecka. Pozwól mu samodzielnie zbudować mur. To zadanie przypomina zabawę klockami i układanie wieży, co dzieci bardzo lubią. Pokaż, jak ułożyć klocki, by budowla stała jak najdłużej.

Stukając w mur, gracz musi precyzyjnie operować młotkiem, by nie zburzyć całej ściany. Gdy tak się stanie, uczestnik przegrywa, runda się kończy i układanie należy rozpocząć od nowa.

 

 

Takie ćwiczenia doskonalą precyzję ruchów. Dzieci zauważają rolę staranności w uzyskaniu oczekiwanego efektu i ciąg przyczynowo-skutkowy na płaszczyźnie akcja-reakcja.

 

 • Pozytywnie wpływa na nastrój

Gry zręcznościowe poprawiają nastrój uczestników. Baw się razem z dzieckiem lub stwórz miejsce do jego gry z przyjaciółmi. Umieść psa na szczycie muru i starajcie się go nie obudzić. Stukajcie załączonymi w zestawie młotkami w wybrane cegiełki i dobrze spędźcie czas. Zobacz, jak w trakcie zabawy dziecko się odpręża, jak poprawia mu się humor i cieszy się ze wspólnie spędzonych chwil.

Gra w towarzystwie najbliższych poprawia relacje, zacieśnia więzi i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Są to czynniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania dziecka w społeczeństwie.

 

 • Poprawia koncentrację uwagi

Najmłodsi dopiero zdobywają umiejętność skupiania się na swoich zadaniach. Nie potrafią dłużej utrzymać uwagi - trzeba je tego nauczyć, ta pomoc terapeutyczna im w tym pomoże.

Układaj razem z dzieckiem mur, zaproponuj, by robiło to w ciszy i się skupiło, niech to zadanie wykona, najlepiej jak potrafi.

 

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

Takie ćwiczenie to dobry trening dla rozwijania umiejętności utrzymywania dłuższych stanów skupienia. Pobudzi myślenie dziecka i uruchomi jego wyobraźnię. Dzięki temu zadaniu wspomożesz koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę małą, które są odpowiedzialne m.in. za prawidłowy przebieg uczenia się pisania.

 

 • Jest bezpieczna dla najmłodszych

Drewniane zabawki są ponadczasowe i służą długie lata. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, trudno je zniszczyć czy uszkodzić mechanicznie.

Brak małych elementów powoduje, że w układanie muru dziecko może bawić się w grupie przyjaciół lub samo bez obawy o jego bezpieczeństwo.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera drewniany stelaż, cegiełki, dwa młotki oraz figurkę psa.

 

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

 

Główne informacje

Wiek: 4+

Materiał wykonania: drewno

Waga z opakowaniem: 0,60 kg

Wymiary:

 • ściana: 24x7,5x16 cm
 • młotki: 12x5 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

Small Foot Gra Zręcznościowa - Chwiejna Ściana

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej