Small Foot Gra w statki "Złota edycja"

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972122216
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 115,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 115,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  115,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra w statki „Złota edycja” to wysokiej jakości gra strategiczna wykonana z drewna. Całość została zamknięta w kompaktowym pudełku, które idealnie się sprawdzi podczas podróży, zabaw na świeżym powietrzu czy w domu.

Gry strategiczne mają wiele korzyści dla sprawnego rozwoju mózgu. Doskonalą logiczne myślenie oraz wspierają koncentrację. Są to dwie główne zdolności, które wykorzystywane są podczas nauki szkolnej. Dodatkowo gra w statki rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Tę umiejętność wykorzystujemy na każdym kroku w naszym życiu, czy to podczas pisania, jedzenia, ubierania się.

Zabawy z rówieśnikiem czy opiekunem pozwalają najmłodszym zrozumieć zasady gry fair-play, zdrową rywalizację oraz uczą empatii do drugiego człowieka. Gra w statki przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.

 

 

 

99-wykonany-z-drewna-drewniany2 Materiał: drewno

Elementy zestawu zostały wykonane z trwałego materiału, jakim jest drewno.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Manipulowanie małymi elementami zestawu wpłynie pozytywnie na rozwój motoryki małej.

18-koncentracja-pamiec-skupienie3 Koncentracja uwagi

Analizowanie pola walki statków zmusza dziecko do zachowania koncentracji uwagi.

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa trenuje logiczne myślenie

Gry strategiczne takie jak gra w statki mają wpływ na pracę ludzkiego mózgu. Pomagają rozwijać lewą półkulę mózgu, która odpowiada za logiczne myślenie. Przydaje się nam ono, gdy podejmujemy szybkie decyzje, opracowujemy strategie, dokonujemy analiz czy obliczeń. Dla dziecka jest to szansa na zdobycie nowych umiejętności, które w dalszej edukacji okazują się bardzo pomocne; na przykład podczas nauki matematyki. Gry rozwijające umysł to forma sprawnego rozwoju poprzez zabawę.

 

Small Foot Gra w statki Złota edycja

 

 • Świetnie rozwija koordynację wzrokowo-ruchową

Gra w statki jest pewnego rodzaju ćwiczeniem na koordynację ręki z okiem. Jest to umiejętność prawidłowej synchronizacji tego, co widzi z tym, co chcemy wykonać. Podczas zabawy należy precyzyjnie ustawiać pionki do odpowiedniej dziurki w tablicy. Dla najmłodszych nie jest to prosta czynność, ale z czasem ręka staje się wyćwiczona oraz rozwija się spostrzegawczość wzrokowa. Koordynację ręki z okiem wykorzystujemy podczas codziennych czynności z zakresu samoobsługi np. ubieranie się, mycie czy jedzenia. Dlatego rozwój tej zdolności jest tak istotny.

 

Small Foot plansza do gry w statki

 

Cała gra w statki, tablica oraz pionki zostały wykonane z solidnego drewna. Drewniane zabawki są ponadczasowe. Cechuje je wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, łatwość w czyszczeniu oraz trwałość. Tego typu produkty starczają na wiele lat. Są również bezpieczne w użytkowaniu, mają gładko zakończone krawędzie.

 

Gra w statki plansza wykonana z drewna

 

 • Gra strategiczna pomaga się skoncentrować

Aby opracować dobrą strategię wygranej, należy się skupić. Podczas gry w statki dziecko uczy się pewnego mechanizmu, który powoli wprowadza go w edukację szkolną. Dzięki temu podczas uczenia się nowych umiejętności, zdobywania wiedzy czy robienia zadań, maluch będzie się koncentrować. Dzięki temu Twoje dziecko będzie się efektywniej i sprawniej uczyło.

 

Small Foot gra statki dla dzieci powyżej 6 roku życia

 

Co zawiera?

 • 1 tablicę,

 • 10 łódek,

 • 212 pionków,

 • instrukcję.

 

Small Foot Gra w statki Złota edycja - drewniane zabawki dla dzieci

 

Główne informacje

Wymiary: tablica (33 x 17 x 17 cm), pionki (6 x 1 x 0,5 cm)

Wiek: 6+

Materiał: drewno

Waga: 1kg

 

Zabawki drewniane dla dzieci wpłyną pozytywnie na ich rozwój

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej