Small Foot Drewniane Muzyczne Jajeczka

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972122520

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Muzyczne jajeczka są przeznaczone dla dzieci już od 6 miesiąca życia.  Każde jajeczko wydaje inny odgłos. Dziecko ma za zadanie potrząsać nimi, aby wydobyć barwę dźwięku. Dzięki temu maluch od małego może uczyć się rytmiki, polepszać zmysł słuchu i poznawać nowe dźwięki. Kto wie, może będzie to pierwszy krok do zostania w przyszłości znanym muzykiem?

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój kreatywności

Dzięki temu, że każde jajeczko wydobywa inny dźwięk, możesz tworzyć wiele różnych kompozycji muzycznych. Maluch sam odkrywając świat, będzie doskonalił swoją kreatywność i pobudzi wyobraźnię. 

 

 

 • Ciekawa grafika i ergonomiczny kształt

Każde muzyczne jajko jest w innym kolorze i ma narysowaną inną grafikę, wzbudzi to ciekawość dziecka i zachęci go do zabawy. Dodatkowym atutem jest kształt. Zgrabne, odpowiedniej wielkości jajeczko dopasuje nawet do najmniejszej dłoni.

 

 

 • Rozwój percepcji słuchowych

Muzyczne jajeczka zawierają w sobie elementy, które sprawiają, że każde wydobywa inny dźwięk. W czasie takiej formy spędzania czasu dziecko rozwija percepcję słuchową kluczową dla rozwoju układu nerwowego i rozwoju mowy. 

 

 

 • Kształtuje poczucie rytmu

Nasza zabawka może być idealnym instrumentem do uzupełnienia muzycznego występu. Zabawka daję możliwość  samodzielnej nauki rytmu lub kształtowania jej podczas zajęć przedszkolnych w większej grupie.

 

Co zawiera?

 • Pięć muzycznych jajek wykonanych z litego drewna

 

 

Główne informacje

 • Wiek: od 6 miesięcy

 • Wymiary: 7 x Ø 4,5 cm

 • Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej