Small Foot Drewniana Ścieżka do ćwiczeń równowagi "Adventure"

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972122414
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 399,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 399,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  399,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Small foot Drewniana ścieżka do ćwiczeń równowagi Adventure to zabawka sensoryczna, która przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawa z tym produktem to doskonały trening balansu, ruchu i równowagi, który wpływa na rozwój motoryczny dziecka (motoryka mała i duża). Ważnym aspektem jest również szansa na rozwój wyobraźni oraz kreatywności. To także ciekawy sposób na wspólną zabawę w grupie, a także pomysł dla terapeuty na przeprowadzenie zajęć z koordynacji ruchowej, integracji sensorycznej  czy terapii SI. Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości drewna, dostępna w przyjaznej dla oka neutralnej kolorystyce, która wpasuje się w każde wnętrze. Dodatkowo jest łatwa w przechowywaniu.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwija małą i dużą motorykę

Zabawa z produktem korzystnie wpływa na rozwój motoryczny dziecka. Podczas układania ścieżki toru dziecko ćwiczy sprawność dłoni i paluszków rozwijając przy tym motorykę małą, natomiast podczas pokonywania toru, trenuje koordynację ruchu i trzymanie równowagi, które można zaliczyć do umiejętności z zakresu motoryki dużej.

 

 

 • Pobudza kreatywne myślenie

Tworzenie trasy ścieżki to dla malucha okazja do popisania się kreatywnością. Układanie toru wyzwala wyobraźnię dziecka, która może przełożyć się na jego funkcjonowanie w życiu codziennym oraz pomysłowość w różnego rodzaju zabawach.

 

 

 • Zabawka na kilka lat

Możliwość stopniowania trudności, sprawia, że produkt może towarzyszyć dziecku przez dłuższy okres czasu.  Dzięki temu maluch przez kilka lat nie rozstaje się ze swoją ulubioną zabawką, sukcesywnie odkrywając nowe sposoby na jej wykorzystanie.

 

 • Łatwe przechowywanie

Elementy zestawu po złożeniu zajmują na tyle mało miejsca, że nie sprawiają problemu przy przechowywaniu, zatem jest to dobre rozwiązanie przy małym metrażu, gdzie nie zawsze jest miejsce na trzymanie dużych, niewymiarowych zabawek. Ta opcja daje również możliwość łatwego transportu, dzięki czemu dziecko może zabrać zabawkę  w dowolne miejsce.

 

 • Pasuje do każdego wnętrza

Odcienie naturalnego drewna oraz szarości to przyjazna dla oka, neutralna kolorystyka, która wpisze się w wystrój każdego dziecięcego pokoju, przedszkolnej sali czy gabinetu terapeutycznego.

 

 

 • Pomysł na wspólną zabawę

Produkt doskonale sprawdzi się do zabawy w gronie rówieśników. Dzięki możliwości mocowania dodatkowych belek, drewniana ścieżka idealnie spisze się w kilkuosobowej grupie, angażując do rozrywki więcej dzieci.

 

 • Idealna do celów terapeutycznych

Zabawka jest przeznaczona nie tylko do użytku domowego. To rozwiązanie także dla terapeutów, którzy mogą wykorzystać produkt na zajęciach z koordynacji ruchowej, integracji sensorycznej  czy terapii SI.

 

 

Co zawiera?

7 dwustronnych belek wykonanych z wysokiej jakości drewna

 

 

Główne informacje

Wymiary:

 • belka krótka: krótka ok. 20 x 10 x 3 cm

 • belka długa : ok. 70 x 10 x 3 cm

Wiek: 3 lata +

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej