Składany drewniany bujak XXL z drabinką

 • Producent: KATEHAA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 268,99 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  1 268,99 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Składany drewniany bujak XXL z drabinką KateHaa pozwoli stworzyć Ci mały plac zabaw w Twoim domu, który zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin rozwijającej zabawy. W cieplejsze dni to także świetna opcja do aktywnych zabaw na dworze.

Zabawa tymi pomocami terapeutycznymi przyczyni się do rozwoju motoryki dużej, w której skład wchodzą m.in.: równowaga oraz koordynacja ruchowa.

Dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wyglądowi zestaw idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego oraz sali zabaw. Pakiet bujaka z drabinką znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, a także dzięki opcji składania świetnie sprawdzi się w nawet bardzo małym mieszkaniu.

Te drewniane zabawki będą doskonałym prezentem dla dzieci w każdym wieku.

Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Zapewnia wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Pakiet bujaka z drabinką wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Taka forma zabawy to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii.

 • Wpływa na rozwój motoryki dużej, czyli zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej

Te drewniane zabawki zostały zaprojektowane, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z ich wykorzystaniem pomaga rozwinąć układ przedsionkowy, co przyczyni się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Dodatkowo rozwój motoryki dużej w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy.

 • Doskonałe rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka. Wspólna zabawa pomoże także nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 • Drewniany bujak z serii KateHaa oferuje możliwość składania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w małym mieszkaniu oraz pozwoli na łatwe i wygodne przechowywanie.

Złożony bujak

 • Nieograniczone możliwości zabawy

Składany Bujak XXL to zabawka sensoryczna dająca wiele możliwości zabawy. Może być używany jako huśtawka, kołyska, łóżko dla lalek, a także jako równoważnia. Drabinka natomiast doskonale sprawdzi się jako ścianka wspinaczkowa lub zjeżdżalnia. Kreatywne wykorzystanie zestawu oferuje nieograniczone możliwości zabawy w domu i nie tylko, a także dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni dziecka.

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Drewniany pakiet KateHaa idealnie wpasowuje się w tę konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie. Zabawki Montessori cechują się ponadto nieskomplikowaną formą i estetycznym wykonaniem.

 

Zabawa drabinką

 

 • Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Drabinka oraz bujak zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Boczne oraz stalowe uchwyty na końcach bujaka zapewnią bezpieczną zabawę, oraz ochronią małe palce przed przytrzaśnięciem. Listwy zapewniają bezpieczne i solidne podparcie na bujaku oraz zapobiegają przytrzaśnięciu stopy.

 • Bujak KateHaa z łatwością można wykorzystać jako miejsce do odpoczynku, wyciszenia, a także jako kącik sensoryczny

To także świetne miejsce do czytania lub nauki, ponieważ poprzez naukę w bujaku Twoje dziecko lepiej zapamięta zagadnienia, których się uczy. Dodatkowo pomoże odpocząć mu od zgiełku i hałasu oraz zapewni poczucie spokoju i komfortu.

 

Kącik sensoryczny

 

 • Wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej, czyli wytrzymałego i trwałego materiału

Zestaw został wykonany z bałtyckiej sklejki brzozowej, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia oraz silne uderzenia. Pomoce edukacyjne z serii KateHaa zostały wykonane z naturalnych materiałów, cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Co zawiera?

Pełny zestaw zawiera:

 • Bujak KateHaa o wymiarach 109 cm x 60 cm x 60 cm,
  po złożeniu 47 cm x 60 cm x 83 cm,
  masa 12,0 kg.

 • Drabinka KateHaa o wymiarach 115 cm x 41 cm i masie ok. 3 kg.

Zawartość zestawu

 

Możliwość wyboru także wersji bez drabinki

 

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg. W testach producenta bujak wytrzymał obciążenie 130 kg.

 • Certyfikat CE zgodny z dyrektywą w sprawie bezpieczeństwa zabawek 2009/48/WE.

 • Niezależnie przetestowane przez niezależny instytut SGS zgodnie z normą EN71.

 • Do pomalowania wykorzystano półmatowy lakier przezroczysty spełniający normę EN 71-3.

 • Do wykonania zestawu użyto bałtycką sklejkę brzozową o grubości 15 mm z certyfikatem FSC.

 • Bujak przeznaczony jest do samodzielnego złożenia. Do zestawu dołączono instrukcję montażu. Wspólne składanie to także dodatkowa szansa na zabawę z naszymi dziećmi.

 • Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem zestawu przedstawionym na zdjęciu, mamy możliwość skomponowania takiego zestawu. W takim przypadku prosimy o wiadomość e-mail na adres biuro@arante.pl.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

22-10-2021
Około 60% dzieci w wieku przedszkolnym jąkanie ustępuje samoistnie. Dzieci te bez korzystania z terapii logopedycznej zaczynają mówić płynnie. Niestety pozostaje grupa 40% dzieci, które po ukończeniu 7,8 lat nadal się jąkają. Szkoła ma duży wpływ na pogorszenie się problemu z...

więcej

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej