Składane bryły geometryczne 2D/3D

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138826250
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 199,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  199,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz produktu, który pobudzi wyobraźnię przestrzenną, zainspiruje do nauki i sprawi, że nauczanie będzie nie tylko przyjemne i łatwe, ale również przyniesie korzyści na przyszłe lata szkolne? Posiadamy taki w swojej ofercie! Składane bryły geometryczne 2D/3D to propozycja dla szkół i przedszkoli, wymagających solidnych zasobów. To produkt, który można wykorzystać na wiele sposobów w ramach programu nauczania.

Nauczanie i przyswajanie wiedzy przez uczniów staje się łatwiejsze dzięki działaniu na konkretach, które można zobaczyć, dotknąć, składać i rozkładać oraz nimi manipulować. Dziecko najlepiej uczy się poprzez działanie i wykorzystanie wielu zmysłów. Dobrze zrozumiany materiał z zakresu geometrii przestrzennej będzie podstawą do opanowania trudniejszych treści w klasach starszych. Oferowany przez nas produkt to doskonała pomoc, ułatwiająca pracę nauczycielom i zdobywanie wiedzy uczniom.

Ta pomoc edukacyjna to ciekawy pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Tłumaczenie trudnych zagadnień matematycznych w prosty sposób

Zrozumienie i przyswojenie wiadomości z działu geometrii to nie lada wyzwanie dla uczniów. Jeżeli nie opanują tej wiedzy dobrze w klasach podstawowych, będą borykać się z problemami w starszym wieku. Składane bryły geometryczne 2D/3D to doskonała pomoc, która urozmaici i uatrakcyjni lekcje. Zestaw  siatek i modeli brył w praktyczny sposób ułatwi poznanie zagadnień związanych z wyobraźnią przestrzenną i zaangażuje uczniów w zajęcia.

Dzięki tej pomocy dydaktycznej dzieci:

- poznają kształt brył geometrycznych oraz ich nazwy, m.in.: sześcian, walec, stożek, graniastosłup, ostrosłup, pryzmat.
- doświadczą, jak można mierzyć i porównywać objętość,
- dowiedzą się, z jakich elementów zbudowane są bryły, dzięki możliwości składania i rozkładania siatek,
- zrozumieją pojęcia: podstawa, ściany boczne, wysokość, przekrój, siatka, co pomoże im w obliczaniu pola powierzchni czy objętości.

Nie pozwól swojemu uczniowi nudzić się na lekcjach z powodu trudnych do zrozumienia treści. Wykorzystaj konkrety! Dobre zrozumienie pojęć matematycznych i rozbudzenie ciekawości poznawczej pomoże zdobyć wymarzony zawód w przyszłości i rozwinąć talenty.

Składane bryły geometryczne 2D/3D

Zestaw brył geometrycznych w praktyczny sposób rozwinie motoryką małą. Dzięki wielu precyzyjnym czynnościom, takim jak składanie, rozkładanie, obracanie w dłoniach, wyjmowanie i wkładanie oraz oglądanie, dziecko będzie naturalnie doskonalić koordynację oko - ręka. Każdą z brył można napełnić różnego rodzaju materiałami: piaskiem, drobną kaszą, ryżem oraz wodą. W trakcie takich zabaw, zaangażowanych zostanie wiele zmysłów, co ma nieoceniony wpływ na funkcjonowanie dziecka w środowisku. Składane bryły geometryczne 2D/3D można zatem w wartościowy sposób wykorzystać już od najmłodszych lat.

 

 • Solidne i bezpieczne wykończenie

Składane bryły geometryczne 2D/3D wykonane są z wytrzymałego tworzywa z zaokrąglonymi rogami i krawędziami, a ich siatki z miękkiego plastiku, którym łatwo operować. Produkty te nadają się idealnie do pracy z dużą ilością dzieci od edukacji wczesnoszkolnej do klas starszych, a nawet w przedszkolu i posłużą wiele lat. Sprawdzą się również w zaciszu domowym podczas zabawy z pociechą.

 

Co zawiera?

 • 12 brył z zaokrąglonymi rogami i krawędziami oraz 12 odpowiadających im składanych siatek w 6 kolorach, o wymiarach 80 mm

 • przewodnik po aktywności

Składane bryły geometryczne 2D/3D

Główne informacje

Wiek: +3 lata

Skład: tworzywo sztuczne, plastik

Długość kostki: 80mm.

Produkt  testowany zgodnie z brytyjskimi, unijnymi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i jakości, w tym EN71 klasy 1-3, CPSIA oraz ASTM.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej