Skakanki na kostkę

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4710953445518

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 95,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 105,00 zł

  99,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 105,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 6,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Skakanki na kostkę to świetna odskocznia od nowej technologii, która pozwoli dziecku aktywnie spędzić czas, zredukuje stres oraz będzie właściwą drogą jego rozwoju. Zabawa z wykorzystaniem skakanek wpłynie na rozwój fizyczny najmłodszych oraz usprawni ich motorykę. Zestaw 6 skakanek doskonale sprawdzi się podczas prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych. Skakanki na kostkę to idealne rozwiązanie dla terapeutów oraz rodziców. Będzie ciekawym pomysłem na oryginalny prezent.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw 6 kolorowych skakanek zachęci do aktywności fizycznej, dzieci będą skakać oraz kopać piłeczkę znajdującą się na końcu sznurka. Aktywna forma spędzania czasu wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych najmłodszych. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem skakanek wzmocnią mięśnie nóg oraz poprawią koordynację ruchową

 • Zabawa ta wymaga od użytkownika wykorzystania wielu zmysłów jednocześnie. Wówczas w mózgu budują się ścieżki między nerwami co przekłada się na lepsze efekty terapii/rehabilitacji.

 • To idealne rozwiązanie do zajęć indywidualnych lub grupowych, które zaciekawi i zafascynuje najmłodszych. Zabawy w grupie przyczynią się do nawiązywania relacji między rówieśnikami oraz wpłyną na rozwój umiejętności interpersonalnych.

 • Tego typu zabawka edukacyjna to świetna odskocznia od nowej technologii. Zbyt długie spędzanie czasu przed ekranem to nadmierna stymulacja bodźców dziecka, co może być niebezpieczne dla prawidłowego funkcjonowania. Skakanki na kostkę pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, zredukują stres oraz będą właściwą drogą rozwoju.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 6 kolorowych skakanek o długości 60cm, rozmiar obręczy wynosi 16cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej