Skakanki na kostkę - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4710953445518

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 85,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 105,00 zł

  75,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 105,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 30,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 90,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  90,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

OSTATNIE SZTUKI

 

Dla kogo?

Skakanki na kostkę to świetna odskocznia od nowej technologii, która pozwoli dziecku aktywnie spędzić czas, zredukuje stres oraz będzie właściwą drogą jego rozwoju. Zabawa z wykorzystaniem skakanek wpłynie na rozwój fizyczny najmłodszych oraz usprawni ich motorykę. Zestaw 6 skakanek doskonale sprawdzi się podczas prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych. Skakanki na kostkę to idealne rozwiązanie dla terapeutów oraz rodziców. Będzie ciekawym pomysłem na oryginalny prezent.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw 6 kolorowych skakanek zachęci do aktywności fizycznej, dzieci będą skakać oraz kopać piłeczkę znajdującą się na końcu sznurka. Aktywna forma spędzania czasu wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych najmłodszych. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem skakanek wzmocnią mięśnie nóg oraz poprawią koordynację ruchową

 • Zabawa ta wymaga od użytkownika wykorzystania wielu zmysłów jednocześnie. Wówczas w mózgu budują się ścieżki między nerwami co przekłada się na lepsze efekty terapii/rehabilitacji.

 • To idealne rozwiązanie do zajęć indywidualnych lub grupowych, które zaciekawi i zafascynuje najmłodszych. Zabawy w grupie przyczynią się do nawiązywania relacji między rówieśnikami oraz wpłyną na rozwój umiejętności interpersonalnych.

 • Tego typu zabawka edukacyjna to świetna odskocznia od nowej technologii. Zbyt długie spędzanie czasu przed ekranem to nadmierna stymulacja bodźców dziecka, co może być niebezpieczne dla prawidłowego funkcjonowania. Skakanki na kostkę pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, zredukują stres oraz będą właściwą drogą rozwoju.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 6 kolorowych skakanek o długości 60cm, rozmiar obręczy wynosi 16cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej