SiliShapes® Silikonowe cyfry - zielone

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138821408
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 49,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Poszerzanie umiejętności matematycznych we wczesnym dzieciństwie związane jest z rozwojem kompetencji kluczowych, do których zaliczamy posługiwanie się liczbami. By dziecko mogło doskonalić fundamentalne zdolności, potrzebuje środowiska, gdzie otrzyma optymalne warunki do zdobywania wiedzy i doświadczeń.

W naszej ofercie posiadamy produkt, na który warto zwrócić szczególną uwagę. To SiliShapes® Silikonowe cyfry w kolorze zielonym. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Idealnie sprawdzą się w przedszkolach i młodszych klasach szkolnych, a nawet żłobkach. Artykuły silikonowe są uwielbiane przez dzieci. Zabawa nimi sprawia im niesamowitą frajdę, pozwala również doskonalić podstawowe umiejętności matematyczne, niezbędne w późniejszym wieku szkolnym.

 

 

 

Dlaczego warto?

Konieczna i podstawowa wiedza z dziedziny matematyki obejmuje solidną umiejętność liczenia, która jest niezbędna podczas nauki w szkole, a także
w dalszym życiu. Jak zachęcić dziecko, aby z entuzjazmem i radością podejmowało pierwsze działania matematyczne? Najlepiej zapewnić mu różnorodne zabawy i pomoce edukacyjne. Nieocenionym wsparciem będą SiliShapes® Silikonowe cyfry. To produkt, którym Twoje dziecko nie będzie chciało się przestać bawić! Wykorzystany w większej grupie rówieśniczej, sprawi wiele radości i zagwarantuje nieskończoną zabawę!

 

 

 • Rozumienie świata - rozwój sensoryczny, angażowanie zmysłów, doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej

Manipulowanie SiliShapes® Silikonowymi cyframi wywiera wpływ na różne rodzaje zmysłów i tym sposobem stymuluje prawidłowy rozwój dziecka.  Maluch uwielbia zabawę tymi miękkimi i giętkimi cyframi - może je dotykać, gnieść, obracać, ściskać, obserwować.  Oddziałuje to w niezwykły sposób na samoregulację, pomaga się uspokoić i odprężyć. W trakcie zabawy cyframi rozwija się koncentracja uwagi oraz koordynacja ręka - oko.

 

 • Niezwykłe tworzywo

Przezroczyste cyfry w kolorze zielonym wykonane są z mocnego, miękkiego
i elastycznego silikonu. To wytrzymały materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jest w pełni bezpieczny dla dzieci i wygodny w utrzymaniu. Zestaw cyfr można myć w wodzie z mydłem lub zmywarce.

 

 

 • Różnorodność zastosowań
 1. Nauka rozpoznawania i pisania cyfr - prowadź swój palec po silikonowych cyfrach. Zauważ, że na każdej z nich są kółeczka. Policz, czy jest ich tyle samo, ile wskazuje dana cyfra.

 2. Doskonalenie motoryki małej - odrysuj kształty cyfr na kartce papieru, piasku, mące lub innym sypkim materiale. Zaobserwuj, które z nich najbardziej Ci się podobają.

 3. Wielozmysłowa stymulacja - wykorzystaj cyfry w zabawie! Świetnie sprawdzą się w igraszkach z wodą, można również zakopać je w piasku i poszukiwać jako zaginionego skarbu! Inną zabawą będzie rozpoznanie kształtu za pomocą dotyku - zamknij oczy i zgadnij, jaką cyfrę trzymasz w rękach.

 4. Rozwijanie kompetencji kluczowych - matematycznych - rozłóż cyfry wg kolejności rosnącej lub malejącej, następnie przyporządkuj do każdej z nich tyle przedmiotów ile wskazuje dana cyfra. Licz głośno od 0 do 9 i na odwrót, pokazując jednocześnie na daną cyfrę.

 5. Użyj Transparentnych kolorowych kółeczek. Ułóż je na zaznaczonych punktach cyfr. Wykonaj to ćwiczenie na Panelu świetlnym LED A2 TickiT, a zobaczysz, jak przenikają się wzajemnie kolory.

 6. Wykorzystaj Panel świetlny LED A2 TickiT - układaj na nim cyfry w przeróżny sposób. Przyjemne światło sprawi, że zabawa stanie się satysfakcjonująca i tajemnicza, a dziecko nie będzie chciało się od niej oderwać!

 

 

Co zawiera?

 • 10 transparentnych, silikonowych cyfr w kolorze zielonym, o wymiarach 120 mm

 

 

Główne informacje

 • Wiek: +3 lata

 • Skład: silikon

 • Produkt  testowany zgodnie z brytyjskimi, unijnymi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i jakości, w tym EN71 klasy 1-3, CPSIA oraz ASTM.

 • Produkt zdobył nagrodę PPS Silver Award 2014 w kategorii "Zasoby dla nauczycieli, sprzęt i narzędzia".

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej