Sensoryczny lustrzany panel

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060155731216

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 189,05 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 219,00 zł

  199,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 219,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 20,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 222,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  222,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Sensoryczny panel lustrzany to   zabawka sensoryczna stworzona z myślą o zapewnieniu użytkownikowi ciekawej formy spędzania czasu. Podkładka ma wiele zastosowań i korzyści, jakie wynikają z jej używania. Zjawisko odbicia lustrzanego pozwala obserwować położone na panelu przedmioty z zupełnie innej perspektywy. Zabawa ta rozwija percepcję wzrokową, wyobraźnię i spostrzegawczość. Panel lustrzany doskonale nadaje się do użytku domowego jak i podczas sesji terapeutycznych. To uniwersalne rozwiązanie, które nie ma ograniczeń pod względem wiekowym.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawy z lustrem mogą być formą budowania samoświadomości. Maluchy poprzez oglądanie w odbiciu siebie bądź swoich czynności zaczynają jeszcze szerzej i lepiej postrzegać otaczającą rzeczywistość. Buduje się w nich inna niż dotychczas perspektywa wykonywania czynności. Zaczynają być swego rodzaju obserwatorem własnych zachowań. Dzięki temu dostrzegają to, że to właśnie one coś przyniosły, rzuciły, ściskały. W tego typu aktywnościach angażuje się  zdolność odczytywania czynności motorycznych, co ułatwia im naukę. Takie obserwacje własnych zachowań we wczesnym wieku przyczyniają się do znacznego rozwoju dziecka.

 

 

 • Na lustrze mogą być kładzione różne przedmioty. Natomiast, te które po odbiciu ukazują nam inny kształt uczą dzieci nowych doświadczeń. Na przykład gdy położymy tęczę, po dokładnej obserwacji ujrzymy koło. Taka zasada tyczy się wielu innych rzeczy, które mogą mieć nieskończenie wiele wariacji,  w zależności od tego jak je położymy. Zjawisko te uczy nowych kształtów i rozwija wyobraźnię. Spostrzeganie nowych kształtów jest ważnym elementem w dorastaniu dziecka. To właśnie dzięki tej umiejętności dzieci uczą się odpowiedniej reakcji na daną informację; dając im możliwość ćwiczenia koncentracji i pamięci.

 • Panel to doskonała opcja na prezent. Zapewnia rozwój na wielu płaszczyznach, bez względu na wiek. Osoby starsze, które borykają się np. z problemami z pamięcią również mogą używać tego typu lustra. Forma spędzania czasu z panelem lustrzanym opierająca się na ćwiczeniach samoświadomości może pomóc w terapiach i leczeniu.

 

Co zawiera?

W pudełku znajdziemy tacę o głębokości 5cm z lustrem akrylowym o grubości 2mm.

Wymiary panelu lustrzanego to: 50cm x 45cm.

 

Sprawdź pozostałe pomoce terapeutyczne i zabawki sensoryczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej