Sensoryczne ogniwa - zestaw 200 elementów (Jumbo Links)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138826212
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 85,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  85,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Sensoryczne ogniwa to doskonałej jakości zabawka edukacyjna służąca do łatwiejszego zrozumienia nauki matematyki. Mają różnorodne kolory co przyciąga uwagę dziecka. Ta zabawka sensoryczna sprawdzi się do domu jak i do szkół podstawowych i korepetytorów. Nieodpowiednie dla dzieci, które są poniżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ogniwa, które zawarte są w zestawie mają 4 żywe i odznaczające się kolory. Taka szata graficzna oddziałuje na bodźce wzrokowe dziecka zachęcając go do używania ogniw. Dzięki temu dziecko nie tylko uczy się nazw poszczególnych kolorów, ale może wykonywać na nich konkretne ćwiczenia. Ten sprzęt nie ma konkretnych reguł użytkowania co zapewnia mnóstwo możliwości samodzielnych zabaw i nauki.

 • Kolejną z korzyści jaki przynosi ten produkt jest to, że wspomaga naukę matematyki. Na ogniwach można wykonywać nie tylko ćwiczenia polegające na liczeniu, ale również na sortowaniu. Te ostatnie zagadnienie wymaga cierpliwości i samodzielności dziecka, a dodatkowo efektywnie wpływa na rozwój spostrzegania wzrokowego.

 • Zabawka występuje w nowoczesnym kształcie ale w odpowiednich rozmiarach tak aby najmniejsi użytkownicy bez problemu pomieścili zabawki w rączkach w celu wpłynięcia na usprawnienie motoryki małej dzieci dzięki stymulacji dłoni.

 • Pobudza koordynację wzrokowo-ruchową poprzez wyzwanie jakie stawia ten produkt. Jednym z głównych funkcji i zadań tego przedmiotu jest łączenie ogniw. Wymaga to precyzji i skupienia stymulując koordynacje ręki z zmysłem wzroku.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 200 ogniw w 4 różnych kolorach.

Wymiary każdego z ogniw to: 7,5cm x 5 cm.

 

 

Jak wykorzystać sensoryczne ogniwa w praktyce?

 

Kliknij w poniższą grafikę i zobacz propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem sensorycznych ogniw.

 

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej