Sensoryczne ogniwa - zestaw 200 elementów (Jumbo Links)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138826212
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 79,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  89,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Sensoryczne ogniwa to doskonałej jakości zabawka edukacyjna służąca do łatwiejszego zrozumienia nauki matematyki. Mają różnorodne kolory co przyciąga uwagę dziecka. Ta zabawka sensoryczna sprawdzi się do domu jak i do szkół podstawowych i korepetytorów. Nieodpowiednie dla dzieci, które są poniżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ogniwa, które zawarte są w zestawie mają 4 żywe i odznaczające się kolory. Taka szata graficzna oddziałuje na bodźce wzrokowe dziecka zachęcając go do używania ogniw. Dzięki temu dziecko nie tylko uczy się nazw poszczególnych kolorów, ale może wykonywać na nich konkretne ćwiczenia. Ten sprzęt nie ma konkretnych reguł użytkowania co zapewnia mnóstwo możliwości samodzielnych zabaw i nauki.

 • Kolejną z korzyści jaki przynosi ten produkt jest to, że wspomaga naukę matematyki. Na ogniwach można wykonywać nie tylko ćwiczenia polegające na liczeniu, ale również na sortowaniu. Te ostatnie zagadnienie wymaga cierpliwości i samodzielności dziecka, a dodatkowo efektywnie wpływa na rozwój spostrzegania wzrokowego.

 • Zabawka występuje w nowoczesnym kształcie ale w odpowiednich rozmiarach tak aby najmniejsi użytkownicy bez problemu pomieścili zabawki w rączkach w celu wpłynięcia na usprawnienie motoryki małej dzieci dzięki stymulacji dłoni.

 • Pobudza koordynację wzrokowo-ruchową poprzez wyzwanie jakie stawia ten produkt. Jednym z głównych funkcji i zadań tego przedmiotu jest łączenie ogniw. Wymaga to precyzji i skupienia stymulując koordynacje ręki z zmysłem wzroku.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 200 ogniw w 4 różnych kolorach.

Wymiary każdego z ogniw to: 7,5cm x 5 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej