Sensoryczne ogniwa - zestaw 200 elementów (Jumbo Links)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138826212
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  96,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Sensoryczne ogniwa to doskonałej jakości zabawka edukacyjna służąca do łatwiejszego zrozumienia nauki matematyki. Mają różnorodne kolory co przyciąga uwagę dziecka. Ta zabawka sensoryczna sprawdzi się do domu jak i do szkół podstawowych i korepetytorów. Nieodpowiednie dla dzieci, które są poniżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ogniwa, które zawarte są w zestawie mają 4 żywe i odznaczające się kolory. Taka szata graficzna oddziałuje na bodźce wzrokowe dziecka zachęcając go do używania ogniw. Dzięki temu dziecko nie tylko uczy się nazw poszczególnych kolorów, ale może wykonywać na nich konkretne ćwiczenia. Ten sprzęt nie ma konkretnych reguł użytkowania co zapewnia mnóstwo możliwości samodzielnych zabaw i nauki.

 • Kolejną z korzyści jaki przynosi ten produkt jest to, że wspomaga naukę matematyki. Na ogniwach można wykonywać nie tylko ćwiczenia polegające na liczeniu, ale również na sortowaniu. Te ostatnie zagadnienie wymaga cierpliwości i samodzielności dziecka, a dodatkowo efektywnie wpływa na rozwój spostrzegania wzrokowego.

 • Zabawka występuje w nowoczesnym kształcie ale w odpowiednich rozmiarach tak aby najmniejsi użytkownicy bez problemu pomieścili zabawki w rączkach w celu wpłynięcia na usprawnienie motoryki małej dzieci dzięki stymulacji dłoni.

 • Pobudza koordynację wzrokowo-ruchową poprzez wyzwanie jakie stawia ten produkt. Jednym z głównych funkcji i zadań tego przedmiotu jest łączenie ogniw. Wymaga to precyzji i skupienia stymulując koordynacje ręki z zmysłem wzroku.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 200 ogniw w 4 różnych kolorach.

Wymiary każdego z ogniw to: 7,5cm x 5 cm.

 

 

Jak wykorzystać sensoryczne ogniwa w praktyce?

 

Kliknij w poniższą grafikę i zobacz propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem sensorycznych ogniw.

 

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej