Sensoryczne ogniwa - zestaw 200 elementów (Jumbo Links)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138826212
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Sensoryczne ogniwa to doskonałej jakości zabawka edukacyjna służąca do łatwiejszego zrozumienia nauki matematyki. Mają różnorodne kolory co przyciąga uwagę dziecka. Ta zabawka sensoryczna sprawdzi się do domu jak i do szkół podstawowych i korepetytorów. Nieodpowiednie dla dzieci, które są poniżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ogniwa, które zawarte są w zestawie mają 4 żywe i odznaczające się kolory. Taka szata graficzna oddziałuje na bodźce wzrokowe dziecka zachęcając go do używania ogniw. Dzięki temu dziecko nie tylko uczy się nazw poszczególnych kolorów, ale może wykonywać na nich konkretne ćwiczenia. Ten sprzęt nie ma konkretnych reguł użytkowania co zapewnia mnóstwo możliwości samodzielnych zabaw i nauki.

 • Kolejną z korzyści jaki przynosi ten produkt jest to, że wspomaga naukę matematyki. Na ogniwach można wykonywać nie tylko ćwiczenia polegające na liczeniu, ale również na sortowaniu. Te ostatnie zagadnienie wymaga cierpliwości i samodzielności dziecka, a dodatkowo efektywnie wpływa na rozwój spostrzegania wzrokowego.

 • Zabawka występuje w nowoczesnym kształcie ale w odpowiednich rozmiarach tak aby najmniejsi użytkownicy bez problemu pomieścili zabawki w rączkach w celu wpłynięcia na usprawnienie motoryki małej dzieci dzięki stymulacji dłoni.

 • Pobudza koordynację wzrokowo-ruchową poprzez wyzwanie jakie stawia ten produkt. Jednym z głównych funkcji i zadań tego przedmiotu jest łączenie ogniw. Wymaga to precyzji i skupienia stymulując koordynacje ręki z zmysłem wzroku.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 200 ogniw w 4 różnych kolorach.

Wymiary każdego z ogniw to: 7,5cm x 5 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej