Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138829558
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 160,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  160,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Oferujemy Państwu urzekający produkt, który zapewni wszystkim - maluchowi i dorosłemu - niezwykły spektakl. Sensoryczne lustrzane sfery - złote to zestaw 4 pięknych, złotych kul różnej wielkości, przeznaczony dla dzieci w każdym wieku. Zabawa nimi daje wiele radości oraz nieoczekiwanych wrażeń. Sfery świetnie sprawdzą się w żłobkach i przedszkolach oraz jako niepowtarzalny prezent. Będą także niezrównaną pomocą w gabinetach terapeutycznych.

Solidnie wykonane kule ze stali nierdzewnej dają efekt rozbłysku, który zapewnia spektrum jasnych, metalicznych odcieni. Błyszcząca powierzchnia lustra odbija obraz w zniekształconej, fascynującej formie, dając wrażenie niezwykłego zjawiska. Zapoznaj się z opisem zabawki i szeregiem korzyści, jakie niesie ze sobą manipulowanie lustrzanymi kulami.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozumienie świata - rozbudzenie ciekawości, wdrożenie do wnikliwej obserwacji, nauka kolorów, wzbogacanie słownictwa

Zmysł wzroku rozwija się intensywnie u dziecka od momentu urodzenia. Około 6 miesiąca życia niemowlęta są zdolne widzieć kolory tak samo, jak dorośli. Sensoryczne lustrzane sfery - złote to zabawka, którą maluszki potrafią bawić się wielokrotnie i przez długi czas. Kule rozbudzają ciekawość, zachęcają do wnikliwej obserwacji i nauki kształtów, które odbijają się w lustrze. Starsze dzieci z zainteresowaniem opisują niezwykłe doznania, jakich doświadczają podczas zabawy kulami i w ten sposób wzbogacają swoje słownictwo o nowe wyrażenia.

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote to niezwykłe kule, dzięki którym można stymulować rozwój dużych grup mięśniowych już od wieku niemowlęcego. Zobacz, w jaki sposób wspierać zdolności motoryczne swojej pociechy w przełomowych momentach jego dorastania.

 1. Sięganie i pełzanie - umieść kule obok dziecka i poza jego zasięgiem, by mogło aktywować mięśnie do osiągania celów.
 2. Siedzenie - pozwól maluchowi trzymać sensoryczne sfery, podnosić je, uderzać w nie rączkami, turlać wokół siebie, rzucać i sięgać po nie z różnych stron.
 3. Raczkowanie - nie ma lepszej zachęty do czworakowania niż uciekające zabawki! Turlaj kulami w różne strony, by Twoje dziecko mogło się za nimi poruszać.
 4. Stanie i chodzenie - poustawiaj kule w różnych miejscach pokoju, sali lub podwórka i stwórz pierwszy tor przeszkód dla swojego brzdąca. Pamiętaj, aby zadbać o jego bezpieczeństwo w trakcie zabaw.

W okresie niemowlęcym etapy rozwoju ruchowego nazywane są kamieniami milowymi. Niezwykle ważne w tym okresie są działania podejmowane przez dziecko. By mogło się ono prawidłowo rozwijać, należy zapewnić mu optymalne warunki i sprzyjające środowisko.

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 

 • Rozumienie świata - rozwój sensoryczny, angażowanie zmysłów, niezwykła pomoc w terapii z zakresu integracji sensorycznej

Manipulowanie kulami sensorycznymi angażuje wiele zmysłów dziecka. Poprzez dostarczanie przemyślanych bodźców, wpływamy na jego prawidłowy rozwój psychoruchowy. Błyszcząca, złota powierzchnia kul, w których można przejrzeć się jak w lustrze oraz efekt zniekształconego odbicia jak w soczewce typu rybie oko, to fascynujące doświadczenie wzrokowe dla każdego dziecka. Kule wykonane są ze stali nierdzewnej, która pod wpływem dotyku ociepla się. Dziecko podczas zabawy może porównać więc wagę sensorycznych sfer, pozna gładką fakturę przedmiotów, a także poczuje, jak zmienia się temperatura, co korzystnie wpłynie na rozwój zmysłu dotyku.

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 

 • Doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej

Zabawa Sensorycznymi lustrzanymi sferami - złote to świetny sposób na rozwijanie koordynacji. Kule wykorzystamy na wiele sposobów i w różnych zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Może to być turlanie do celu, na odległość, w celu strącenia lekkich przedmiotów, uderzanie kul o siebie, rzucanie na różne powierzchnie i obserwowanie, jak się zachowują. Ta wielorakość możliwości użycia kul naturalnie wpłynie na doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej.

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 

 • Bezpieczne tworzywo

Stal nierdzewna to w pełni bezpieczne tworzywo dla dzieci. Nie zawierza żadnych chemikaliów ani toksyn. Powierzchnia kul jest ręcznie wykończona, nieporowata i naturalnie antybakteryjna, co umożliwia higieniczną zabawę. Materiał jest lekki, trwały, odporny na uszkodzenia i wysokie temperatury.

 

Sensoryczne lustrzane sfery - złote

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 4 kulki ze stali nierdzewnej o rozmiarach: średnice 6cm, 8cm, 10cm i 15cm.

 

 

Główne informacje

Wiek: +0 miesięcy

Skład: stal nierdzewna

Produkt spełnia normy bezpieczeństwa i jakości, w tym EN71 klasy 1-3, CPSIA oraz ASTM

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej