Sensoryczne kształty 5 szt. (458)

 • Producent: Tullo
 • Kod producenta: 5905094774583
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 41,90 zł

  32,99 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 8,91 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 44,89 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  44,89 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kształty sensoryczne firmy TULLO to zestaw 5 miękkich zabawek sensorycznych o różnych kształtach i fakturach. Zabawka cechuje się kilkoma strukturami materiału, które pobudzają zmysł dotyku oraz ćwiczą motorykę małą. Wyraziste kolory pozytywnie wpływają na zmysł wzroku oraz dostrzeganie różnic i podobieństw. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 1 miesiąca życia, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać podczas okresu ząbkowania, jak i raczkowania. Zabawki są całkowicie bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości atestowanych surowców. Są polecane przez fizjoterapeutów - rozluźniają napięcie mięśniowe, pomagają w regulacji snu oraz działają wyciszająco.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uruchamia zmysły

Produkt angażuje wszystkie zmysły dziecka, dzięki czemu daje możliwość do efektywnego rozwoju integracji sensorycznej. Warto wyróżnić tutaj takie cechy jak: mocne kolory, różne faktury i rozmiary, które przyczyniają się do stymulacji zmysłów oraz wpływają korzystnie na ich rozwój.

 

 • Kształtuje motorykę małą

Różne kształty i rozmiary  dostarczają wrażeń dotykowych, które pozytywnie wpłyną na ćwiczenie małej motoryki. Ta cecha produktu pozwoli między innymi na usprawnienie precyzyjnych ruchów dłoni i palców, właściwe ułożenie rąk, odpowiednie napięcie mięśniowe oraz poprawę sprawności manualnej.

 

 

 • Towarzyszy dziecku przez kilka lat

Produkt jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się na kilku etapach dorastania dziecka. Na początku może towarzyszyć mu w okresie ząbkowania (faktury kształtów masują dziąsła), później przy raczkowaniu (turlanie zabawek), a kiedy maluch nieco podrośnie może rozpocząć przygodę z sensoryką, poznawać i rozróżniać zmysły!

 

 • Uczy rozróżniać kształty

Różnorodność zabawek pozwala na poznawanie przez dziecko kształtów. Dzięki nauce kształtów dziecko powoli poznaje otaczający go świat, a także uczy się dostrzegać różnego rodzaju podobieństwa i różnice.

 

 

 • Rekomendowany przez fizjoterapeutów

Masaż przy użyciu sensorycznych kształtów wpływa na rozluźnienie napięcia mięśniowego, pomaga w regulacji snu oraz działa wyciszająco, dzięki czemu polecany jest przez fizjoterapeutów. Oprócz tego masowanie stóp dziecka może zapobiec między innymi takim chorobom jak płaskostopie.

 

 

 • Odpowiedni do zabawy w wodzie

Produkt jest wodoodporny, dzięki czemu można go wykorzystać nawet podczas kąpieli! Na etapie wczesnego rozwoju dziecka każda minuta jest cenna, szczególnie kiedy możemy wykorzystać czas łącząc zabawę z nauką. Jedyne o czym należy pamiętać to usunięcie wody ze środka piłeczki po skończeniu kąpieli.

 

Główne informacje

Kształty sensoryczne zostały wykonane w Polsce. Są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka – nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

Zestaw zawiera 5 kształtów o wymiarach: 8,5 cm, 7,6 cm, 6,2 cm, 8,2 cm, 8 cm

Wiek: dla dzieci 0+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej